Назад
Електронні петиції

Звернення по e-mail

Дата публікації: 21.08.2018

Відповідно до Закону України від 02.07.2015 №577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28.10.2015 громадяни отримали право реалізувати своє право на звернення за допомогою мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку.

Відповідно, громадяни можуть звернутися до виконавчого комітету Енергодарської міської ради із електронним зверненням на електронну адресу відділу інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради: [email protected] або шляхом заповнення відповідної форми електронного звернення у розділі «Зворотній зв’язок» (під фото міського голови на головній сторінці) https://www.en.gov.ua/contacts .

Відповідно до вимог ст.5 Закону України «Про звернення громадян» у електронному зверненні заявник має зазначити свої прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, зазначити дату написання звернення, а також електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження.

Розгляд звернень, надісланих за допомогою мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку, відбувається у порядку та у строки, визначені розділом ІІ Закону України «Про звернення громадян».


Шановні громадяни, прохання звернути увагу, що звернення громадян, надіслані до виконавчого комітету після 15.00, реєструються наступним днем після дня отримання, відповідно до Положення про порядок розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 15.07.2015 №207