Назад
Електронні петиції

Отримуємо послуги без збирання довідок

Дата публікації: 09.02.2021
Щоб отримати довідку, спочатку принесіть довідку, що вам потрібна довідка! І взагалі Віра Іванівна на обіді, а Петро Миколайович зайнятий. Неробочі години – приходьте наступного тижня.
Кожний із нас стикався з такими проявами бюрократії та абсурду. У спадок від Радянського Союзу Україні дісталася монструозна чиновницька машина. Вона перетворювала буденне отримання державних послуг на квест, де треба улеститити «Миколайовича» та заслужити прихильність «Іванівни».
Ця машина не просто відбирала години нашого життя і змушувала відчути свою меншовартість. Вона демонструвала байдужість до людини та її потреб.
Повага до прав людини- одна з шести базових цінностей Європейського Союзу. Адже влада, яку ми обрали завдяки інструментам демократії, верховенству закону, свободі та рівності зобов’язана захищати нашу гідність, свободу і наші права.
За ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України і за підтримки Представництва ЄС в Україні та проєкту Association4U ми розпочали інформаційну кампанію EUКраїна, яка простими словами розповість про те, як європейські цінності проявляються у повсякденному житті.
Повага до прав людини – це здатність вільно розпоряджатися своєю власністю. Це рівність жінок та чоловіків. А ще це можливість просто та зручно отримувати якісні державні послуги – без квестів по збиранню довідок.
Тому що бігати мають дані, а не люди.
Це – євроінтеграція!