Назад
Електронні петиції

Живемо спільними цінностями зі співгромадянами та державою

Дата публікації: 22.12.2020
Україна є частиною Європи.
Нас так багато об’єднує. Безпека й економіка, історія та культура, екологія і політика. А найголовніше – нас об’єднують спільні цінності. Свобода, гідність, демократія, повага один до одного та верховенство права.
Саме ці цінності вивели українців на Майдан, і поруч із синьо-жовтим прапором України там майорів синьо-жовтий прапор ЄС.
З тих пір Україна все більше інтегрується до Європейського Союзу. І кожний крок цієї інтеграції щось змінює на краще для українців: нові можливості для підприємців та студентів, відремонтовані за європейськими стандартами дороги, нові комфортні Центри адміністративних послуг, електронні державні сервіси тощо.
Змін багато, але зв'язок цих перетворень України з євроінтеграцією ми часто не усвідомлюємо.
Посилити цю свідомість має на меті новий проект, який починається за ініціативи Уряду та за підтримки European Union in Ukraine. Сьогодні стартує інформаційна кампанія EUКраїна, яка простими словами розповість про те, що таке євроінтеграція і про її прояви в нашому повсякденному житті.
Кожний із нас власними зусиллями може сприяти якомога швидшій та повноправній участі України в ЄС. Поважати інших, дбати про чистоту свого міста, сортувати сміття чи прибирати за своїм домашнім улюбленцем на вулиці… Це і є приклади простих звичок, які є складовою європейських цінностей.
Адже нас європейцями робить не лише біометричний паспорт, а єдність світогляду.
Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут: https://association4u.in.ua/