Назад
Електронні петиції

Комунальне некомерційне підприємство «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата публікації: 20.08.2018

Комунальне некомерційне підприємство

«Міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Енергодарської міської ради

Код ЄДРПОУ 42037326

Комунальне некомерційне підприємство «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (КНП «МЦПМСД») створене рішенням Енергодарської міської ради від 15.03.2018 №26 з метою надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що проживає (перебуває) на території міста Енергодара, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки здоров’я громадян. На сьогоднішній день на підприємстві працює 144 працівників. На базі КНП «МЦПМСД» працюють: амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, денний стаціонар на 10 ліжок, чергові кабінети для дорослого та дитячого населення, лабораторний кабінет.

Директор комунального підприємства

 

Ганжа Галина Валентинівна

Освіта: у 1989 році закінчила Запорізький медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія», присвоєно кваліфікацію «Лікаря-педіатра» та продовжила навчання у інтернатурі на посаді лікаря-педіатра-інтерна Медико-санітарної частини №145. З 2001 року має вищу категорію за спеціальністю «Педіатрія». У 2018 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина», за спеціальністю «Організація і управління охорони здоров’я» присвоєно звання лікаря-спеціаліста, з 2021 року вища категорія за спеціальністю «Організація і управління охорони здоров’я»

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання майнового характеру за 2018 рік

Основні завдання комунального підприємства:

надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що проживає (перебуває) на території міста Енергодара, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки здоров’я громадян.

Обсяг медичних послуг

 1. Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних методів обстеження відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
 2. Проведення діагностики та лікування найбільш поширених інфекційних та неінфекційних хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів.
 3. Проведення діагностичних обстежень, лікувальних заходів, а також динамічного спостереження за пацієнтами із хронічними захворюваннями відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
 4. Проведення лабораторної діагностики, зокрема: 
  1. розгорнутий клінічний аналіз крові (з лейкоцитарною формулою);
  2. загальний аналіз сечі;
  3. глюкоза в цільній крові;
  4. холестерин загальний;
  5. швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити;
  6. проведення тесту на антиген SARS-CoV-2 за умови наявності тест-системи у надавача ПМД.
 5. Проведення інструментальної діагностики, зокрема електрокардіографії, пікфлуометрії, отоофтальмоскопії, вимірювання гостроти зору.
 6. Виявлення ризиків розвитку розладів психіки та поведінки у пацієнтів (у разі звернення пацієнтів в межах графіку роботи надавача). Взаємодія з лікарем-психіатром та/або лікарем-психіатром дитячим, та/або лікарем-наркологом, щодо лікування пацієнтів з розладами психіки та поведінки.
 7. Надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам з розладами фізичного чи психічного здоров’я, які сталися під час прийому у лікаря ПМД і які не потребують надання екстреної, вторинної (спеціалізованої) та/або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
 8. Виявлення індивідуального ризику виникнення неінфекційних та інфекційних захворювань, зокрема оцінювання загального серцево-судинного ризику, індексу маси тіла, окружності талії тощо.
 9. Проведення профілактичних втручань, спрямованих на зменшення інфекційних захворювань серед дорослого та дитячого населення, зокрема вакцинації згідно з календарем профілактичних щеплень (вакцинація за віком, вакцинація за станом здоров’я, вакцинація за епідемічними показаннями), екстреної імунопрофілактики.
 10. Проведення забору зразків матеріалу для тестування на SARS-CoV-2 (за місцем надання ПМД або за місцем проживання (перебування) пацієнта/пацієнтки в разі такої необхідності) у пацієнтів з підозрою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та їх транспортування у лабораторний центр, незалежно від наявності у пацієнта/пацієнтки поданої декларації про вибір лікаря.
 11. Ознайомлення контактних осіб, а також осіб з підозрою або підтвердженим діагнозом гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, із карантинними заходами і важливістю самоізоляції. 
 12. Лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, незалежно від наявності у пацієнта/пацієнтки поданої декларації про вибір лікаря. Виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги для надання екстреної медичної допомоги пацієнтам/пацієнткам у разі погіршення їх стану. 
 13. Профілактика, діагностика та раннє виявлення соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ, туберкульоз (в тому числі, латентна туберкульозна інфекція), гепатити, інфекції, що передаються статевим шляхом, тощо). Обстеження контактних щодо туберкульозу осіб та видача направлення для надання вторинної (спеціалізованої) та/або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. Взаємодія з лікарем-фтизіатром та/або лікарем-фтизіатром дитячим щодо діагностики та лікування пацієнтів із туберкульозом.
 14. Надання консультативної допомоги населенню щодо здорового способу життя, наслідків нездорового способу життя, важливості відмови від куріння та ризиків зловживання алкоголем, важливості збільшення фізичної активності та здорового харчування, вакцинації.
 15. Динамічне спостереження за неускладненою вагітністю та (у разі потреби) направлення до лікаря-акушера-гінеколога.
 16. Здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною та надання рекомендацій батькам/опікунам щодо необхідності грудного вигодовування, правильного харчування та догляду за здоровою дитиною відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
 17. Надання окремих послуг паліативної допомоги дорослим та дітям, що включає: регулярну оцінку стану важкохворого пацієнта/пацієнтки та визначення його/її потреб; оцінку ступеня болю та лікування больового синдрому; виписка рецептів для лікування больового синдрому; призначення лікування для подолання супутніх симптомів (закрепи, нудота, задуха тощо); консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом/пацієнткою; координацію та співпрацю з іншими установами для забезпечення медичних, психологічних, соціальних та інших потреб пацієнта/пацієнтки.
 18. Призначення лікарських засобів та визначення потреби медичних виробів, технічних засобів реабілітації з оформленням відповідних документів згідно з вимогами законодавства.
 19. Виписка рецептів для пільгового забезпечення лікарськими засобами окремих груп населення за певними категоріями захворювань відповідно до чинного законодавства.
 20. Видача направлення (зокрема електронних) для проведення необхідних клініко-лабораторних та інструментальних досліджень, консультацій лікаря та інших послуг на рівні вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
 21. Виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги до пацієнта/пацієнтки, який/яка знаходиться у загрозливому для життя стані та надання йому/їй відповідної медичної допомоги до її прибуття.
 22. Оформлення довідок, листків непрацездатності та направлень для проходження медико-соціальної експертизи, а також лікарських свідоцтв про смерть. 

Запис онлайн на прийом до лікаря КНП «МЦПМСД»

Тарифи (відсутні)

Графік роботи комунального підприємства

Понеділок-п’ятниця: з 08.00 до 20.00

У вихідні та святкові дні працюють чергові кабінети для дорослого та дитячого населення з 08.00 до 16.00

 

Контактна інформація

Юридична адреса:

вул.Курчатова, буд.11, м.Енергодар, Запорізька область, 71502

Поштова адреса:

просп.Будівельників, буд.33, м.Енергодар, Запорізька область, 71503

e-mail: [email protected]

телефон: (06139) 5 38 97

Графік особистого прийому громадян керівництвом комунального підприємства

Посада

П.І.Б.

Адреса

Дні прийому,

години прийому

Директор

Ганжа Галина Валентинівна

просп.Будівельників, буд.33, 7 поверх, каб.703

Вівторок 09.00-10.00

Четвер 16.00-17.00

Медичний директор

Оверко Олександр Іванович

просп.Будівельників, буд.33, 7 поверх, каб.713

Середа 16.00-17.00

П’ятниця 09.00-10.00

Заступник медичного директора з медичного обслуговування населення

 

Іванова Оксана Олексіївна

просп.Будівельників, буд.33, 7 поверх, каб.706

Вівторок 11.00-13.00

Четвер 11.00-13.00

Посилання на сайт/сторінку у Facebook

Телефони для зв’язку

Посада

П.І.Б.

телефон

Директор

Ганжа Галина Валентинівна

(06139) 5 36 90

Медичний директор

Оверко Олександр Іванович

050 22 04 103

Заступник медичного директора з медичного обслуговування населення

Іванова Оксана Олексіївна

050 26 59 979

Особа, відповідальна за комунікацію з населенням

Селюніна Ганна Вікторівна

050 22 03 942

Документи щодо роботи комунального підприємства

- Статут

- Фінансова звітність

- Обсяги бюджетних призначень та/або бюджетних асигнувань;

- Обсяги проведених видатків бюджету

- Інформація про укладені договори

- Перелік укладених договорів

- Інформація про стан виконання договорів

https://www.prozorro.gov.ua/tender/search/?query=42037326

- Паспорти бюджетних програм (відсутні)

- Відомості про рухоме/нерухоме майно, що перебуває на балансі підприємства

 

Алгоритм проходження медичної комісії до школи в 1-ий клас з 01.06.2020 р.