Електронні петиції

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс

Дата публікації: 30.07.2018

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради.


Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

заступника начальника управління, начальника відділу адресної допомоги і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради;

головного спеціаліста відділу охорони здоров‘я Енергодарської міської ради;

головного спеціаліста сектора дошкільної освіти управління освіти Енергодарської міської ради;

головного спеціаліста управління містобудування та архітектури Енергодарської міської ради (тимчасова посада);

провідного спеціаліста загального відділу апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету (тимчасова посада).

 

Умови конкурсу:

 

1. У конкурсі на заміщення вакантної посади заступника начальника управління, начальника відділу адресної допомоги і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

2. У конкурсі на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу охорони здоров‘я Енергодарської міської ради, головного спеціаліста сектора дошкільної освіти управління освіти Енергодарської міської ради та тимчасово вакантної посади головного спеціаліста управління містобудування та архітектури Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп'ютерної техніки та інформаційних технологій, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

3. У конкурсі на заміщення тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп'ютерної техніки та інформаційних технологій, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; одну фотокартку розміром 4х6 см; копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорта громадянина України); копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

          Особи, які працюють в Енергодарській міській раді і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

          Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

          Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

          Термін прийому документів конкурсною комісією – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації (з 11.10.2019 по 09.11.2019 включно).

          Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету за адресою: м.Енергодар, вул.Курчатова, 11, каб.№218, або за телефоном (06139) 4-04-67.

          Прийом документів щовівторка, щосереди та щочетверга з 15-00 до 17-00.

 

 

 

Енергодарський міський голова                                            Павло МУЗИКА