Cайт працює в тестовому режимі. Cтара версія

Електронні петиції

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради.


Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради, головного спеціаліста проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради, головного спеціаліста сектора кошторисно-договірної документації проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради та головного спеціаліста відділу по забезпеченню роботи ради апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Умови конкурсу:

 

1. У конкурсі на заміщення вакантної посади начальника проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп'ютерної техніки та інформаційних технологій, мають повну вищу освіту за спеціальністю «Будівництво» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

2. У конкурсі на заміщення вакантних посад головного спеціаліста проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради та головного спеціаліста сектора кошторисно-договірної документації проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп'ютерної техніки та інформаційних технологій, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі чи на службі в органах місцевого самоврядування на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в сфері будівництва або в інших сферах економіки не менше 5 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

3. У конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу по забезпеченню роботи ради апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп'ютерної техніки та інформаційних технологій, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі чи на службі в органах місцевого самоврядування на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; одну фотокартку розміром 4х6 см; копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорта); копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

          Особи, які працюють в Енергодарській міській раді і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

          Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

          Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

          Термін прийому документів конкурсною комісією – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації (з 25.01.2019 по 23.02.2019 включно).

          Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету за адресою: м.Енергодар, вул.Курчатова, 11, каб.№218, або за телефоном (06139) 4-04-67.

          Прийом документів щовівторка, щосереди та щочетверга з 15-00 до 17-00.

 

 

 

Енергодарський міський голова                                                     П. МУЗИКА