Назад
Електронні петиції

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс

Дата публікації: 21.10.2021

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради.


Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради;

головного спеціаліста проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради;

провідного спеціаліста сектору комп‘ютерного та господарського забезпечення фінансового управління Енергодарської міської ради.

 

УМОВИ КОНКУРСУ:

 

У конкурсі на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради, головного спеціаліста проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради та провідного спеціаліста сектору комп‘ютерного та господарського забезпечення фінансового управління Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які володіють державною мовою відповідно до рівня, визначеного Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», навичками використання комп’ютерної техніки та інформаційних технологій, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; одну фотокартку розміром 4х6 см; копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорта); копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють в Енергодарській міській раді і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

         Термін прийому документів конкурсною комісією - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації (з 28 січня по 26 лютого 2022 року включно).

Звертаємо увагу, що особи, які будуть рекомендовані конкурсною комісією для призначення на вакантні посади, до призначення мають засвідчити рівень володіння державною мовою документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

         Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Енергодарської міської ради за адресою: м.Енергодар, вул.Курчатова, б.11, каб.№218 та 219 або за телефонами 6-55-32 та 4-04-67.

         Прийом документів щовівторка, щосереди та щочетверга з 15-00 до 17-00.

 

 

 

Міський голова                                                                           Дмитро ОРЛОВ