Назад
Електронні петиції

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс

Дата публікації: 08.04.2021

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради.


Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради.

 

УМОВИ КОНКУРСУ:

 

У конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп’ютерної техніки та інформаційних технологій, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

         Для участі у конкурсі необхідно подати заяву, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; одну фотокартку розміром 4х6 см; копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорта); копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють в Енергодарській міській раді і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

         Термін прийому документів конкурсною комісією - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації (з 09 липня по 07 серпня 2021 року включно).

         Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Енергодарської міської ради за адресою: м.Енергодар, вул.Курчатова, б.11, каб.№218 та 219 або за телефонами 6-55-32 та 4-04-67.

         Прийом документів щовівторка, щосереди та щочетверга з 15-00 до 17-00.

 

 

 

Виконувач обов‘язків

міського голови                                                                     Іван САМОЙДЮК