Електронні петиції

Згідно опитування - людина з інвалідністю за роботою в першу чергу звертається до служби зайнятості

Дата публікації: 28.11.2018

«Кожній людині з інвалідністю, яка звертається за допомогою до центру зайнятості, забезпечується надання адресної допомоги щодо сприяння працевлаштуванню, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації, їх потреби та реальні можливості, а також попит на робочу силу,  – розповіла Ірина Солдатенко,  директор Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості.  - На обліку в Енергодарській міській філії Запорізького обласного центру зайнятості з початку року перебували – 82 безробітні особи з інвалідністю. Протягом січня-жовтня 2018 року в базі даних філії налічувалось 42 вакансії для інвалідів. Працевлаштовано за сприяння служби зайнятості – 21 особа з  інвалідністю; проходили навчання – 5 осіб; працевлаштовано на оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру – 9 безробітних осіб з інвалідністю.

Людина тільки тоді вважає себе повноцінною, коли стверджується у своїй потребі людям, тобто соціалізується. Більшою мірою це відноситься до осіб з інвалідністю, оскільки людина, що отримала інвалідність, залишається наодинці з труднощами. Украй важливо, щоб у цей важкий для себе час вона знайшла підтримку як в державних органах, громадських організаціях так і в родині.

З метою забезпечення людям з інвалідністю рівного доступу до отримання інформаційно-консультаційних , профорієнтаційних заходів, освіти, роботи з 20 листопада 2018 року в Запорізькій області триває Декада зайнятості для цієї категорії громадян. І як показує опитування - людина з інвалідністю за роботою в першу чергу звертається до служби зайнятості.

Хочеться зазначити, що двері служби зайнятості завжди відкриті, а всі послуги надаються безкоштовно.