Назад
Електронні петиції

Як у пошуках роботи не потрапити до торгівців людьми.

Дата публікації: 17.06.2021

Торгівля людьми сьогодні є поширеним суспільним явищем. За оцінками експертів у світі щороку від двох до чотирьох мільйонів осіб стають жертвами торгівлі людьми. В усьому світі торгівля людьми – один з найтяжчих злочинів проти  особи.

Одним з напрямів роботи служби зайнятості є організація та проведення заходів з попередження та протидії торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці.

Клієнти служби зайнятості постійно отримують індивідуальні консультації та приймають участь в інформаційних групових заходах. Фахівцями служби зайнятості постійно проводяться  семінари «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» та «Легальна зайнятість».

До проведення групових заходів залучаються  і соціальні партнери: Енергодарське бюро правової допомоги,  Енергодарський   об’єднаний військовий комісаріат, Управління праці та соціального захисту населення, Центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Енергодарське об’єднане управління пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Нагадуємо! Щоб не стати жертвою торгівлі людьми важливо перевіряти організацію, яка пропонує роботу. Ця інформація міститься у реєстрі Міністерства соціальної політики і є у вільному доступі на сайті. Аби захистити себе, важливо підписувати контракт, у якому буде повна інформація про умови роботи, соціальне, медичне страхування, умови репатріації мігранта. Потрібно уникати абстрактних формулювань в контракті. Ніколи не віддавати оригінал паспорта роботодавцю.

Щоб Ви не планували: відпустку, подорож або працевлаштування - попіклуйтесь про свою безпеку заздалегідь!