Назад
Електронні петиції

В Енергодарі середня тривалість безробіття зменшилась майже на 16 відсотків

Дата публікації: 25.08.2020

Не зважаючи на складну ситуацію на ринку праці через карантин та зменшення економічної активності у країні, знайти роботу можливо. За сім місяців поточного року роботодавцями надано до Енергодарської міської філії ЗОЦЗ 775 вакансій, що на 200 менше, ніж за цей же період тогоріч. В той же час, через карантин кількість безробітних, зареєстрованих у філії збільшилась і склала 711 осіб. Всі ці фактори призвели до того, що підвищилась конкуренція за робочі місця.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2020 року 373 безробітних знайшли роботу. З початку року 23 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 1 особа започаткувала власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 37 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Директор Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Солдатенко запевняє: «Якою б складною не була ситуація на ринку праці через карантин, робота є!  Головне бути активним на ринку праці, впевненим і готовим швидко реагувати на зміни. Кар’єрні радники допомагають безробітним скласти найбільш дієвий план пошуку роботи, контролюють та коригують кожен крок, при необхідності направляють наших клієнтів на інформаційні або консультаційні заходи. Злагодженість в діях між кар’єрним радником та безробітним  дає свої позитивні результати. Ми спостерігаємо, що шукачі роботи стали більш активними, саме тому середня тривалість безробіття в місті Енергодарі зменшилась порівняно з минулим роком майже на 16 відсотків».