Назад
Електронні петиції

ТОП-3 способи, як розповісти про свої слабкі сторони на співбесіді

Дата публікації: 30.08.2021

Без питання "розкажіть про свої слабкі сторони" не обходиться практично жодна співбесіда. Таке питання задається для того, щоб зрозуміти, чи вміє людина чесно говорити про свої недоліки і як поводиться в стресовій ситуації.

Спосіб – 1

Не примушуйте себе продовжувати "продавати" себе

Від вас хочуть почути об'єктивну оцінку ваших мінусів, а також подивитися на реакцію, тому не намагайтеся знову продемонструвати свої сильні сторони: "Я володію зайвим перфекционізмом, дуже вимогливий до себе, від недотримання дедлайну у мене може трапитися панічна атака і тому я завжди роблю все заздалегідь "- поганий приклад розповіді про свої слабкі сторони.

Спосіб – 2

Не обманюйте

Виберіть справжній, але досить нешкідливий недолік, після якого з вами захочуть мати справу.

Якщо ви вирішите розповісти про відсутність тих чи інших знань і навичок, то варто додати, як ви намагаєтеся заповнити цю прогалину: слухаєте ви подкасти на дану тему, чи читаєте книги або оплатили курс від провідного спеціаліста в цій ніші. Важливо бути чесним, адже в разі обману з вашого боку ви залишите після себе негативне враження.

Спосіб – 3

Чи не "топіть" себе

Не називайте ті слабкі якості, які є ключовими в роботі. Для кого-то це робота в команді, комунікативні навички, грамотність або уважність. Правду говорити потрібно, але робити це варто вибірково. Погодьтеся, претендент на позицію бухгалтера, який скаже, що у нього проблеми з цифрами, згодом навряд чи отримає оффер.