Електронні петиції

Протягом квітня 2019 року в області триватиме загальнообласна акція «Місячник зайнятості жінок»

Дата публікації: 25.04.2019

Традиційно у квітні в Запорізькій області проводиться «Місячник  зайнятості  жінок».

Працевлаштування жінок залишається однією з актуальних проблем. Як свідчить статистика, серед безробітних жінок, які перебувають на обліку в центрах зайнятості Запорізької області, третина мають досить високий  професійний та освітній рівень. Нажаль, дисбаланс попиту й пропозиції  робочої сили не на користь жінкам: на більшості підприємств використовується праця чоловіків.

На сьогодні на обліку в Енергодарській міській філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувають близько 285 жінок (що складає 66% від загальної чисельності безробітних), які потребують допомоги в працевлаштуванні.

Протягом квітня в Енергодарській міській філії Запорізькій області здійснюватиметься робота консультаційних пунктів із залученням  фахівців центрів зайнятості та соціальних партнерів, які опікуються проблемами зайнятості жінок. Планується проведення ярмарок вакансій, круглих столів, тематичних семінарів  для безробітних жінок, тренінгів та багато іншого.

Високопрофесійна допомога і суто людська підтримка фахівців служби зайнятості стане надійним помічником жінкам на шляху до впевненості у майбутньому.