Назад
Електронні петиції

ПРЕС-РЕЛІЗ: 9 демобілізованих учасників АТО/ООС знайшли роботу за допомогою Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості

Дата публікації: 04.07.2019

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за пошуком роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. учасників антитерористичної операції, займають особливе місце у соціально – економічній політиці Запорізької області.

На обліку в Енергодарській міській філії ЗОЦЗ за шість  місяців поточного року перебували 31 безробітний  з числа демобілізованих учасників АТО/ООС. З початку року працевлаштовані 9 безробітних із числа демобілізованих військових, проходили профнавчання 2 особи, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності - 1 особа.

Активна співпраця служби зайнятості з органами державної влади, профспілками, організаціями роботодавців та інших соціальних структур області, які опікуються даною категорією громадян, а також активна дієва позиція самих військовослужбовців, сприяє вирішенню ряду проблем працевлаштування даної категорії осіб.

З метою координації дій у вирішенні окремих питань соціального захисту, покращення якості надання соціальних послуг військовослужбовцям, в тому числі учасникам антитерористичної операції, особам, звільненим з військової служби без права на пенсію, членам їх сімей, підвищення рівня інформованості військовослужбовців, які плануються до звільнення зі Збройних Сил України, сприяння забезпеченню необхідної кількості кандидатів для вступу на військову службу за контрактом з 10 по 20 червня 2019 року Запорізька обласна служба зайнятості провела загальнообласну акцію «Декада служби зайнятості для військовослужбовців». В рамках Декади Енергодарською міською філією ЗОЦЗ було проведено День відкритих дверей,  професіографічна екскурсія «ДТЕК Запорізька ТЕС», інформаційний семінар для військовослужбовців, виїзна акція служби зайнятості. Всього  в заходах прийняло участь 39 осіб.

Заступник директора Енергодарської міської філії  Запорізького обласного центру зайнятості Марина Корабльова розповідає: «Фахівці служби зайнятості надають профорієнтаційні, інформаційні послуги, психологічну допомогу та консультації, пропонують організацію професійного навчання учасників АТО/ООС на замовлення роботодавців або для започаткування підприємницької діяльності. Особисті консультанти надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися на робочому місці.

Державна служба зайнятості завжди готова прийти на допомогу військовослужбовцям та членам їх родин в отриманні соціальних послуг, передбачених чинним законодавством, а роботодавцям – в оперативному задоволенню їх потреб у робочій силі».