Електронні петиції

Більше 300 громадян прийняли участь у «Місячнику зайнятості молоді» в м. Енергодарі

Дата публікації: 11.10.2018

Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями. Молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби отримати професію і освіту, влаштуватися на роботу, створити міцну забезпечену сім'ю.

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування такої категорії громадян, Енергодарською міською філією Запорізького обласного центру зайнятості у вересні 2018 року проводився «Місячник зайнятості молоді».

Станом на 01.09.2018 на обліку в Енергодарській міській філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 193 особи з числа молоді до 35 років.

Всього у заходах «Місячника зайнятості молоді» прийняло участь 337  молодих громадян у віці до 35 років. Протягом місяця в Енергодарській міській філії Запорізького обласного центру зареєстровано 62 молодих громадянина у віці до 35 років

У період проведення «Місячника зайнятості молоді» фахівцями філії було видано 130 направлень на працевлаштування, із них 3 направлення на громадські роботи та роботи тимчасового характеру. Як результат – працевлаштовано 35 молодих людей. Крім того, 6 осіб із числа молоді віком до 35 років направлено на проходження професійної підготовки, перепідготовки.

Важливим завданням служби зайнятості є психологічна підтримка безробітної молоді. На семінарах з техніки пошуку роботи фахівці Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості разом із молодими людьми відпрацьовують навички пошуку роботи.

На тематичних семінарах та тренінг - семінарах «Молодь на ринку праці», «Жінка на ринку праці», «Особливості зайнятості молоді», «Як розпочати свій бізнес» тощо молодь отримує корисну для себе інформацію, що буде їм у пригоді на сучасному ринку праці.

З метою підвищення мотивації до праці, активізації зусиль, щодо пошуку роботи, підвищення рівня самосвідомості, впевненості в своїх силах, в рамках Місячника пройшов «День відкритих дверей служби зайнятості для молоді» з питань соціальної підтримки та сприяння в працевлаштуванні молоді; ярмарок вакансій; презентації послуг з професійного навчання та навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ), «круглий стіл» з роботодавцями з питань взаємодії із службою зайнятості щодо забезпечення зайнятості молоді.

«Місячник зайнятості молоді у м. Енергодарі завершився, але питання надання молодим людям якісних соціальних послуг, пов’язаних з Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості», - запевняє заступник директора - начальник відділу організації працевлаштування населення філії Марина Корабльова.