Електронні петиції

Більше 1100 мешканців міста знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

Дата публікації: 16.10.2018

За сприяння Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості протягом січня-вересня 2018 року 1115 осіб знайшли роботу, в тому числі 634 особи працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 21 особа працевлаштована на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 2 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 95 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 101 безробітний прийняв участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 жовтня 2018 року становила 116 одиниць.

У порівнянні з минулим роком кількість вакансій, які надали роботодавці до  Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості протягом року збільшилася на 4,5 відсотка та становить 1223 одиниць. Майже 90% вакансій, заявлених роботодавцями, були укомплектовані  за допомогою міської філії.

Енергодарська міська філія Запорізького обласного центру зайнятості активно співпрацює з провідними підприємствами міста, такими як ВП «АТОМЕНЕРГОМАШ», ВП «ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЕМР, ТОВ «ЄВРОКОМУНСЕРВІС», ПАТ «ЕМП 10», ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНА МЕРЕЖА «СЛАВУТИЧ», ТОВ «ВИРОБНИЧА МЕРЕЖА «ДНІПРО» та інші. Працює соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент, впроваджуються інноваційні підходи на засадах рекрутингу, нові онлайн сервіси.

– Ми і надалі націлені будувати більш плідні взаємовідносини з роботодавцями малого, середнього та великого бізнесу незалежно від форм власності та надавати їм сучасні та якісні послуги. Адже завдяки цій співпраці  вдалось зменшити середню тривалість безробіття і мешканці міста мають змогу скоріше знайти роботу та відновити трудові відносини, - наголошує директор Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості.