Електронні петиції

12% безробітних в місті Енергодар – мешканці сільської місцевості

Дата публікації: 15.11.2018

Однією з найгостріших проблем на селі є зайнятість населення. Розв'язання цієї проблеми можливе тільки за умови поєднання зусиль державної служби зайнятості, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавців шляхом підтримки суб'єктів господарювання, які створюють нові робочі місця через надання пільг за рахунок місцевих та державного бюджетів; створення додаткових робочих місць у сільській місцевості, через розвиток малого підприємництва і самозайнятості.

Упродовж січня – жовтня 2018 року соціальними послугами служби зайнятості в місті Енергодар скористалися 272 особи, які проживають у сільській місцевості. За вказаний період Енергодарською міською філією Запорізького обласного центру   зайнятості працевлаштовано 67  безробітних - мешканців сільської місцевості. 2 громадян взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. 18 осіб пройшли професійне навчання за направленням філії.

За десять місяців поточного року 7 осіб, які проживають в сільській місцевості, були працевлаштовані на нові робочі місця з наданням роботодавцю компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску.

Станом на 1 листопада 2018 року в Енергодарській міській філії Запорізького обласного центру зайнятості перебуває на обліку 53 особи, які проживають у сільській місцевості.