Назад
Електронні петиції

Архів (Проекти регуляторних актів)

Дата публікації: 30.07.2018

Проєкт рішення "Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду цілісних майнових комплексів підприємств, їх структурних підрозділів, нерухомого майна (будівлі, споруди, приміщення) та іншого окремого індивідуально визначеного майна, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Енергодара, затвердженого рішенням міської ради від 27.06.2007 №10"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Енергодарської міської ради «Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду цілісних майнових комплексів підприємств, їх структурних підрозділів, нерухомого майна (будівлі, споруди, приміщення) та іншого окремого індивідуально визначеного майна, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади м. Енергодара»

ТЕСТ малого підприємництва (М-Тест)


Проект рішення "Про затвердження Порядку функціонування місць поховань в м.Енергодарі"

Порядок функціонування місць поховання в м.Енергодарі

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради Про затвердження Порядку функціонування місць поховань в м.Енергодарі»


Проект рішення "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” Енергодарської міської ради

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Енергодарської міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” Енергодарської міської ради»

ТЕСТ малого підприємництва (М-Тест)


Проект рішення Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Енергодарі

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Енергодарі»

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Енергодарі

Додатки


Проект рішення Про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Енергодарі

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Енергодарської міської ради «Про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Енергодарі»


Проект рішення Про встановлення ставок єдиного податку на території м. Енергодара

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Енергодарської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території міста Енергодара»


Проект рішення виконавчого комітету Про встановленнявартості 1 нормо-години виконуваних робіт (послуг) комунальнимпідприємством «Енергодарське бюро технічної інвентаризації» Енергодарськоїміської ради


Проект рішення Енергодарської міської ради Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.12.2012 No383 “Про затвердження Порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Енергодара”

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.12.2012 No383 «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Енергодара»


Проект рішення Енергодарської міської ради Про затвердження Правил благоустрою території міста Енергодара

ПРАВИЛА благоустрою території міста Енергодара

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ


Проект рішення Енергодарської міської ради Про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Енергодарі

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ Проекту рішення Енергодарської міської ради Про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Енергодарі


Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Енергодарської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та надання в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Енергодара»


МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ПЛАТИ ЗА ОРЕНДУ МАЙНА, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЕНЕРГОДАРА


ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ТА НАДАННЯ В ОРЕНДУ МАЙНА, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ У КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЕНЕРГОДАРА


Про затвердження Порядку проведення конкурсу та надання в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Енергодара


ТИПОВИЙ ДОГОВІР оренди цілісного майнового комплексу підприємства комунальної власності територіальної громади м. Енергодара


Типовий договір оренди нерухомого майна та окремого індивідуально визначеного майна територіальної громади м.Енергодара


Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 16.12.2010 №435 «Про затвердження Положення про механізм коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»

Про встановлення транспортного податку на території м. Енергодара

Про скасування рішення міської ради від 18.03.2011 No1 «Про встановлення збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг»

Про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Енергодарі

Про встановлення ставок єдиного податку на території м. Енергодара

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території м. Енергодара


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності 
підприємств, установ та організацій міста 

З метою одержання пропозицій від суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, установ та організацій міста, виконавчий комітет Енергодарської міської ради публікує повідомлення про оприлюднення проекту рішення Енергодарської міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради» в новій редакції.

Даний проект рішення дасть змогу створити зручні і сприятливі умови для отримання суб’єктами господарювання та фізичними особами адміністративних послуг.

Проект рішення разом з відповідним аналізом регуляторного впливу та звітом про базове відстеження зазначеного проекту документу розміщений на офіційному сайті Енергодарської міської ради  у розділі «Підприємцям», підрозділі «Регуляторна політика» на сторінці «Проекти регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати письмово до Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради (м.Енергодар, вул.Курчатова, 11, каб.125, тел.6-22-25) і голові постійної комісії міської ради з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики – Гордевичу О.І. (м.Енергодар, вул.Курчатова, 11, відділ забезпечення роботи ради, тел. 6-57-37) протягом 1-го місяця з дня оприлюднення проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Центр надання адміністративних послуг 
«Єдиний офіс» міської ради (тел.6-22-25)


З метою одержання пропозицій від суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, установ, організацій усіх форм власності та населення міста виконавчий комітет Енергодарської міської ради оприлюднює проект регуляторного акта – проект рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради «Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 21.06.2007 №169 «Про затвердження тарифу на комплекс робіт, пов’язаних із відпуском води для поливу» разом з аналізом регуляторного впливу до нього.

Свої зауваження та пропозиції щодо вищевказаного проекту рішення та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надавати письмово до планово-економічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради (вул.Набережна, 24, каб.№2, тел.6-50-98) до 28.11.2014.