Назад
Електронні петиції

Перевірка щодо претендентів

Дата публікації: 28.08.2018

 

№ з/п П.І.Б Файли Результат проведення перевірки
1 МАСЛОВА Анжеліка Олексіївна Заява
Повідомлення
Декларація
Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Маслової Анжеліки ОлексіЇвни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
2 ПСЬОЛ Наталя Анатоліївна Заява
Повідомлення
Декларація
Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Псьол Наталі Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
3 ДІДЕНКО Євгенія Віталіївна Заява
Повідомлення
Декларація
Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Діденко Євгенії Віталіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
5 ЯРМОЛЕНКО Дар’я Миколаївна Заява
Повідомлення
Декларація
Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Ярмоленко Дар’ї Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
6 ХАРЕНКО Тетяна Вікторівна Заява
Повідомлення
Декларація
Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Харенко Тетяни Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
7 КОЗЮЛІНА Олена Русланівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Козюліної Олени Русланівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
8 ВОРОНЕЦЬ Тетяна Олександрівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Воронець Тетяни Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
9 НЕВТРИНІС Сергій Андрійович  Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Невтриноса Сергія Андрійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
10 ГАЛІНКІНА Олена Олександрівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Галінкіної Олени Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
11 БОЙКО Юлія Олександрівна Заява
Повідомлення
Декларація
Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бойко Юлії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
12 КОЗІК Наталія Романівна Заява
Повідомлення
Декларація
 
13 БОНДАРЕНКО Світлана Миколаївна Заява
Повідомлення
Декларація
 
14 КАЛИТА Тетяна Олександрівна Заява
Повідомлення
Декларація
 
16 БОЧИНІН Ілля Андрійович Заява
Повідомлення
Декларація
 
19 БУКРЕЄВА Світлана Михайлівна Заява
Повідомлення
Довідка
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Букреєвої Світлани Михайлівна не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
20 ШИШЛАКОВА Євгенія Юріївна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Шишлакової Євгенії Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
21 РЯБОВА Антоніна Петрівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Шишлакової Євгенії Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
24 ГАРМАШ Ірина Василівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гармаш Ірини Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
25 Покідіна Вікторія Вікторівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Покідіної Вікторії Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
26 Коробка Олена Григорівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Коробки Олени Григорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
27 Дятлова Світлана Василівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Дятлової Світлани Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
28 Пікуль Михайло Олександрович Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Пікуля Михайла Олександровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
29 Володіна Олена Анатоліївна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Володіної Олени Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
30 Гузей Наталія Вікторівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гузей Наталії Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
31 Семенова Оксана Іванівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Семенової Оксани Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
32 Гулевич Світлана Вікторівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гулевич Світлани Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
33 Каленський Віталій Васильович Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Каленського Віталія Васильовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
34 Лобода Ірина Ігорівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лободи Ірини Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
36 Чернега Євгенія Олександрівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Чернеги Євгенії Олександрівні не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
37 Ревуцька Марина Павлівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ревуцької Марини Павлівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
38 Єжов Ілля Вадимович Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Єжова Іллі Вадимовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
40 Шабаєва Олена Євгенівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шабаєвої Олени Євгенівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
41 Грінцова Дар'я Борисівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Грінцової Дар‘ї Борисівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
42 Орел Дмитро Дмитрович Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Орла Дмитра Дмитровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
43 Павлов Денис Михайлович Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Павлова Дениса Михайловича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
44 Рижиченкова Оксана Миколаївна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Рижиченкової Оксани Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
46 Постнікова Ірина Володимирівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Постнікової Ірини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
47 Мариненко Анатолій Петрович Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мариненка Анатолія Петровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
48 Кузьміна Оксана Михайлівна Заява
Повідомлення
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кузьміної Оксани Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
49 Наумичев Ігор Миколайович Заява
Повідомлення
Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Наумичева Ігоря Миколайовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

50 Гречишкіна Жанна Василівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гречишкіної Жанни Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
51 Пархатська Ірина Геннадіївна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Пархатської Ірини Геннадіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
52 Астахова Ксенія Михайлівна Заява
Повідомлення
Декларація
 
53 Логінова Наталія Борисівна Заява
Повідомлення
Декларація
 
54 Сальнікова Надія Вікторівна Заява
Повідомлення
Декларація
 
55 Поліщук Наталія Євгенівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Поліщук Наталії Євгенівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
56 Трубчанінова Наталія Олександрівіна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Трубчанінової Наталії Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
57 Кириченко Світлана Сергіївна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кириченко Світлани Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
58 Ситник Катерина Володимирівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ситник Катерини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
59 Готич Людмила Василівна Заява
Повідомлення
Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Готич Людмили Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

60 Терентьєв Андрій Альбертович Заява
Повідомлення
Декларація
 
61 Бучнєв Віктор Сергійович Заява
Повідомлення
Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Бучнєва Віктора Сергійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

62 Будівська Оксана Олександрівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Будівської Оксани Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
63 Бут Галина Володимирівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Бут Галини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
64 Сергієва Ліна Володимирівна Заява
Повідомлення
Декларація
 
65 Ісайченков Роман Володимирович Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ісайченкова Романа Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
66 Пірманов Фарух Абдурасулович

Заява
Повідомлення
Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Пірманова Фаруха Абдурасуловича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

67 Ярмоленко Борис Георгійович Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ярмоленка Бориса Георгійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
68 Гаврушенко Наталія Анатоліївна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гаврушенко Наталії Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
69 Погоріла Жанна Михайлівна Заява
Повідомлення
Декларація
Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Погорілої Жанни Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”