Назад
Електронні петиції

Публічні закупівлі

В розділі «Публічні закупівлі» можна ознайомитись з річними планами закупівель, додатками до них, оголошеннями про проведення процедур закупівель та інформацією щодо їх проведення виконавчими органами міської ради та комунальними підприємствами (установами, закладами) міста, за попередні роки.

З 2016 року механізм закупівель за бюджетні кошти регулюється Законом України «Про публічні закупівлі»

З введенням в дію Закону застосовується електронна система закупівель, яка забезпечує реєстрацію осіб, автоматичне розміщення, отримання і передання інформації та документів під час проведення процедур закупівель.

Згідно з Законом через авторизовані електронні майданчики ProZorro органи державної влади та місцевого самоврядування, установи, як замовники оприлюднюють інформацію про закупівлі.

prozorro.gov.ua - відкритий ресурс, який пропонує доступ до всієї інформації з центральної бази даних про електронні тендерні торги, що були оголошені з 31 липня 2016 року.

Dozorro (Громадський контроль держзакупівель) - онлайн-платформа (портал), де будь-хто може надати зворотній зв’язок державному замовнику чи постачальнику, суспільству чи правоохоронним органам щодо проведеної процедури закупівлі, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого замовника