Назад
Електронні петиції

До уваги зацікавлених осіб!

Дата публікації: 21.08.2018

У рамках сприяння залученню міжнародної технічної допомоги, виконавчий комітет Енергодарської міської ради інформує зацікавлених осіб про відбір проектних пропозицій для отримання грантів Міжнародного Вищеградського фонду згідно програми Східного партнерства Вищеградської четвірки.

За підтримки уряду Нідерландів, Шведського агентства з питань міжнародного розвитку та співробітництва, Міжнародного Вищеградського фонду проходить грантовий конкурс.

Мета конкурсу – сприяння демократизації та розвитку громадського суспільства у країнах Східного партнерства через впровадження середньострокових проектів, спрямованих на використання досвіду країн, які входять до вишеградської групи у сфері розвитку демократії, інтеграції в ЄС, побудові громадського суспільства та регіонального співробітництва.

Для отримання грантів Міжнародного Вищеградського фонду згідно програми Східного партнерства Вищеградської четвірки перевага надається неурядовим та неприбутковим організаціям, освітнім, культурним та науко-дослідних установам.

Проектні пропозиції повинні залучати організації щонайменш трьох країн Вищеградської четвірки й прийманні однієї країни Східного партнерства.

 

Вимоги до бюджету:

  • загальний бюджет проекту не повинен перевищувати 70 тис.євро:
  • власний внесок заявника – мінімум 10%;
  • частка матеріальних та нематеріальних активів у загальному бюджеті повинна складати до 7%, з яких щонайменше 60% надається організаціям Східного Партнерства;
  • накладні витрати повинні становити до 7% загального бюджету.

Період реалізації проекту 12-18 місяців.

Термін подачі заявки до 12-00 години 22 вересня 2014 року.

Форма заявки заповнюється on-line:

http://applications.visegradfund.org/Login.aspx?t=8192

 

Правила підготовки, відбору, затвердження та реалізації Розширених стандартних грантів у рамках програми Східного партнерства Вищеградської четвірки тут.

 

Контактні особи Міжнародного Вищеградського фонду:

Lenka Buckova: buckova @visegradfund.org;

Ferenc Jari: [email protected];

Denisa Pussová: [email protected]

 

Про прийняття участі у конкурсі прошу повідомити управління економіки Енергодарської міської ради за телефоном: (06139) 4 -10- 42