Назад
Електронні петиції

До уваги неприбуткових установ та організацій! Інформація щодо грантової допомоги проектам людської безпеки «Кусаноне»

Дата публікації: 21.08.2018

Урядом Японії запропонована Програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначених для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку.

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається, як неурядовим, так і місцевим державним організаціям.

Для отримання фінансової допомоги необхідно направити заповнену на український мові аплікаційну форму та інші необхідні документи до Посольства Японії в Україні на електронну пошту [email protected]. Аплікаційну форму та додаткову інформацію про програму Кусаноне Ви можете знайти на сайті Посольства Японії в Україні http://www.ua.emb-japan.go.jp.

Крім того із заявкою направляється кошторис витрат від постачальників (бажано від трьох різних постачальників), детальний бюджет проекту та техніко-економічне обґрунтування.

Потенційний заявник має взяти до відома те, що наступні статті бюджету не можуть фінансуватись: заробітна платня, дорожні та повсякденні витрати, інші адміністративні та поточні витрати організації-реципієнта допомоги. Кошти гранту також не можуть бути використані для сплати ПДВ. Таким чином, усі проекти, крім проектів закупівлі медичного обладнання, здійснюються у формі співфінансування (80% бюджету проекту фінансується програмою Кусаноне, 20% - отримувачем гранту для оплати ПДВ).

Крім того, отримувач зобов’язується оплатити банківську комісію за конвертацію валют (розмір визначається в залежності від суми гранту, зазвичай не більше 4 500 грн).

Останній строк подачі заявок 14 квітня 2014 року.

Про наміри подання заявки прошу повідомити управління економіки міської ради.

 

Про програму Кусаноне