Cайт працює в тестовому режимі. Cтара версія

Електронні петиції

До уваги неприбуткових установ та організацій! Інформація щодо грантової допомоги проектам людської безпеки «Кусаноне»

Урядом Японії запропонована Програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначених для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку.

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається, як неурядовим, так і місцевим державним організаціям.

Для отримання фінансової допомоги необхідно направити заповнену на український мові аплікаційну форму та інші необхідні документи до Посольства Японії в Україні на електронну пошту kusanone.ua@gmail.com. Аплікаційну форму та додаткову інформацію про програму Кусаноне Ви можете знайти на сайті Посольства Японії в Україні http://www.ua.emb-japan.go.jp.

Крім того із заявкою направляється кошторис витрат від постачальників (бажано від трьох різних постачальників), детальний бюджет проекту та техніко-економічне обґрунтування.

Потенційний заявник має взяти до відома те, що наступні статті бюджету не можуть фінансуватись: заробітна платня, дорожні та повсякденні витрати, інші адміністративні та поточні витрати організації-реципієнта допомоги. Кошти гранту також не можуть бути використані для сплати ПДВ. Таким чином, усі проекти, крім проектів закупівлі медичного обладнання, здійснюються у формі співфінансування (80% бюджету проекту фінансується програмою Кусаноне, 20% - отримувачем гранту для оплати ПДВ).

Крім того, отримувач зобов’язується оплатити банківську комісію за конвертацію валют (розмір визначається в залежності від суми гранту, зазвичай не більше 4 500 грн).

Останній строк подачі заявок 14 квітня 2014 року.

Про наміри подання заявки прошу повідомити управління економіки міської ради.

 

Про програму Кусаноне