Назад
Електронні петиції

Шановні мешканців міста Енергодара!

Дата публікації: 11.09.2020

Відпочивати на природі, особливо в лісі – завжди прекрасно. Можна отримати безліч позитивних емоцій: подихати свіжим, чистим повітрям, помилуватися гарними краєвидами, насолодитися тишею.

Коли настають теплі погожі дні та наближаються вихідні або свята, вже традиційно, відкривається сезон весняних пікніків. Але відпочиваючі у лісі будьте уважними та бережливими до лісових насаджень Після відпочинку не залишайте після себе сміття та непогашене багаття. Враховуючи початок пожежонебезпечного періоду, коли достатньо лише необачно кинутого недопалка у суху траву, як миттєво пожежа набуває загрозливих масштабів. Вітряна погода сприяє дуже швидкому поширенню вогню. Тому у період підвищеної пожежної небезпеки рятувальники застерігають не використовувати відкритий вогонь поблизу житлових будинків, не кидати недопалки цигарок у траву чи на узбіччя доріг. Крім того, суворо забороняється самовільне випалювання рослинності або її залишків. Так за I півріччя 2020 року трапилось 62 пожежі на загальній площі 31,415 га.

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради звертається до Вас з проханням постійно дотримуватись чистоти та бережливого ставлення до Природи – це питання стосується кожного мешканця нашого міста. Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере замість нас, є просто недопустимо.