Електронні петиції

До уваги зацікавлених осіб!

Дата публікації: 26.07.2018

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради повідомляє, що для покращення інформованості потенційних інвесторів та залучення інвестицій у місто ведеться робота по створенню Інвестиційного паспорта м.Енергодара. В паспорті будуть зазначені як загальні відомості про місто, так і більш детальні відомості, які будуть цікаві саме потенційним інвесторам. Один із блоків даного паспорта – це інформація про наявні вільні земельні ділянки, та вільні виробничі площі/об’єкти на території міста Енергодара, які можуть бути передані в оренду.

У подальшому надана Вами інформація буде використана при розробці Інвестиційного паспорту міста та розміщена на гугл-карті.

У разі зацікавленості та наявності пропозицій Ви можете заповнити запропоновані форми та надіслати їх до управління економіки на електронну адресу uprek@en.gov.ua.

Інформація щодо вільних земельних ділянок

Адреса земельної ділянки

Форма власності

Площа, га

Цільове призначення

Продаж або оренда

Наявність комунікацій (газ, вода, електрика або відстань до них)

Відповідальна особа та контактний телефон

             

Інформація щодо вільних виробничих площ/об’єктів

Назва та адреса площі/об’єкта Форма власності Площа, м2 Цільове призначення Продаж або оренда Наявність комунікацій (газ, вода, електрика або відстань до них) Відповідальна особа та контактний телефон
             

            За більш детальною інформацію просимо звертатись до управління економіки міської ради за телефоном 6-57-54.