Назад
Електронні петиції

До уваги суб’єктів господарювання!!!

Дата публікації: 15.02.2019

Відповідно до листа Запорізької обласної державної адміністрації від 12.02.2019 №08-21/0439 «Про Програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України»»  (далі – Програма КЕУ) з 01.02.2019 розпочато прийом концепцій грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (далі - МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються.

Програма КЕУ – це програма національного масштабу, яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» шляхом надання грантів, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП. У 2019 році діяльність грантоотримувачів повинна зосереджуватися на території Дніпропетровської та Запорізької областей України.

Програма КЕУ продовжуватиме приймати концепції грантових проектів до 29.02.2020 року або допоки будуть наявні кошти.

Детальна інформація щодо Програми КЕУ та умов участі наведена на сайті «Громадський простір» у розділі «Конкурси» (за посиланням https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-usaid-keu-konkurentospromozhnist-msp), а також у Додатку до цього листа.

 

 

                                                                        Відділ розвитку підприємницької діяльності

                                                                        управління економіки міської ради (6-55-27)