Назад
Електронні петиції

Увага! Конкурс проєктних пропозицій з підвищення енергоефективності, впровадження відновлюваних та альтернативних джерел енергії

Дата публікації: 04.06.2021

    Серед українських шкіл впроваджується освітній проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація» шляхом вільного доступу до навчальних курсів, спрямованих на підвищення житлово-комунальної грамотності, раціональне споживання енергетичних ресурсів та підвищення екологічної відповідальності.

    Для учасників проєкту пропонуються три навчальні курси, які мають гриф Міністерства освіти і науки України та можуть викладатися як курси за вибором: «Мій енергоефективний будинок» (для учнів 4 класів), «Основи енергопостачання та енергозбереження» (для учнів 6-8 класів), «Абетка з основ житлово-комунального управління» (для учнів 9-11 класів).

    Також оголошено конкурс проєктних пропозицій з підвищення енергоефективності та/або поліпшення комфорту перебування у закладі освіти, перший етап якого проводиться  з 20 травня по 20 липня 2021 року. Цього року гарантована допомога становитиме до 50 000 грн у рамках першої хвилі конкурсу та до 150 000 грн для кожного переможця другого етапу.

    Посилання на конкурс.

    Запрошуємо навчальні заклади та учнів взяти участь у проєкті та зробити свій внесок в енергонезалежність України!