Назад
Електронні петиції

Шановні споживачі комунальних послуг КП «Тепловодоканал» ЕМР!

Дата публікації: 02.12.2019

  Просимо терміново вжити заходів з оплати існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення.
  КП «Тепловодоканал» ЕМР розпочато роботи з обмеження водопостачання та водовідведення особам, які мають заборгованість за спожиті комунальні послуги. 
 Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з 1 травня 2019 року виконавець комунальних послуг має право обмежувати (припиняти) надання відповідної комунальної послуги споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.
 Відновлення комунальної послуги буде здійснюватися за умови повного погашення заборгованості і за рахунок споживача комунальних послуг.
Додатково повідомляємо, що діючим законодавством передбачено припинення надання субсидії споживачам, які мають заборгованості за комунальні послуги більше одного місяця.
КП «Тепловодоканал» ЕМР звертається до споживачів з проханням терміново погасити заборгованість, вчасно сплачувати за спожиті послуги, щоб уникнути відключення від водопостачання та водовідведення за існуючу заборгованість.
 З усіх питань можна звернутися до служби зі збуту житлово-комунальних послуг КП «Тепловодоканал» ЕМР за адресою: вул. Набережна, 24. 
 Телефони для запитів: (06139) 6-39-58, 6-39-59.
 Підприємством готуються списки боржників, які будуть оприлюднені у порядку, визначеному законодавством.