Назад
Електронні петиції

ПОВІДОМЛЕННЯ щодо оприлюднення проєкту Програми

Дата публікації: 18.03.2021

    На виконання вимог п.4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному сайті Енергодарської міської ради https://www.en.gov.ua/ у рубриці Життя міста/Екологія/Стратегічна екологічна оцінка 18.03.2021 розміщено проєкт Програми охорони довкілля та зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров’я населення м.Енергодара на 2021-2023 роки (далі – проєкт Програми) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт про СЕО).

          1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту.

    Проєкт Програми охорони довкілля та зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров’я населення м.Енергодара на 2021-2023 роки є документом державного планування місцевого рівня, основною метою якого є розробка комплексу взаємоузгоджених систематизованих заходів, спрямованих на досягнення гармонійної взаємодії міської громади і навколишнього середовища міста, покращення якості міського середовища, поліпшення екологічного стану довкілля, а також забезпечення охорони, раціонального використання і відтворення природних ресурсів міста. 

          2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа місцевого планування.

    Енергодарська міська рада.

          3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

    Громадське обговорення проєкту Програми та Звіту про СЕО проводиться у період з 18.03.2021 до 16.04.2021 включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

    Зауваження і пропозиції подаються до управління економіки Енергодарської міської ради (вул.Курчатова, 11, м. Енергодар, Запорізька область, 71502, або на електронну адресу [email protected]).

    Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами - із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

    З урахуванням карантинних заходів громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування,  звітом про стратегічну екологічну оцінку  та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Управління економіки Енергодарської міської ради, вул.Курчатова, 11, м. Енергодар, Запорізька область, 71502, електронна адреса [email protected]).  

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса  та строки подання зауважень і пропозицій

    Управління економіки Енергодарської міської ради, вул.Курчатова, 11, м.Енергодар, Запорізька область, 71502, ел.адреса [email protected], або за тел.: (06139) 6 57 54, з 18.03.2021 до 16.04.2021 включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

    Управління економіки Енергодарської міської ради, вул.Курчатова, 11, м. Енергодар, 71502.

          4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

    Проведення транскордонних консультацій не передбачається. 

 

Управління економіки міської ради