Назад
Електронні петиції

ПОВІДОМЛЕННЯ щодо оприлюднення проєкту Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату м.Енергодара до 2030 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата публікації: 25.02.2021

    На виконання вимог п.4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному сайті Енергодарської міської ради https://www.en.gov.ua/ у рубриці Життя міста/Екологія/Стратегічна екологічна оцінка/ 25.02.2021 розміщено проєкт Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату м.Енергодара до 2030 року (далі – проєкт ПДСЕРК) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт про СЕО).

            1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту.

            Проєкт Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату м.Енергодара до 2030 року  є документом державного планування місцевого рівня, основною метою якого є планування енергетичної політики міста,  формування пріоритетів та заходів орієнтованих на процеси енергозбереження. У загальному контексті ПДСЕРК ілюструє, яким чином можуть бути досягнуті цілі щодо зниження викидів СО2.

            2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа місцевого планування.

             Енергодарська міська рада.

            3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

          а) дата початку та строки

            Громадське обговорення проєкту ПДСЕРК та Звіту про СЕО проводиться у період з 25.02.2021 по 26.03.2021 включно.

            б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

            Зауваження і пропозиції подаються до управління економіки Енергодарської міської ради,  (вул.Курчатова, 11, м. Енергодар, Запорізька область, 71502, або на електронну адресу [email protected]).

            Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами -  із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

            в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

            З урахуванням карантинних заходів громадські слухання не передбачені.

            г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом ПДСЕРК, звітом про СЕО  та екологічну інформацію, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Управління економіки Енергодарської міської ради, вул.Курчатова, 11, м. Енергодар, Запорізька область, 71502,  електронна адреса [email protected]).  Також зазначені документи розміщені на офіційному вебсайті Енергодарської міської ради (https://www.en.gov.ua/ у рубриці Життя міста/Екологія/Стратегічна екологічна оцінка/План дій сталого енергетичного розвитку та клімату м.Енергодара до 2030 року).

            ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса  та строки подання зауважень і пропозицій

            Управління економіки Енергодарської міської ради, вул.Курчатова, 11, м.Енергодар, Запорізька область, 71502, ел.адреса [email protected], або за тел.: (06139) 6 57 54, з 25.02.2021 по 26.03.2021 включно.

            д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

            Управління економіки Енергодарської міської ради, вул.Курчатова, 11, м. Енергодар, 71502.

            4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту місцевого планування.

            Проведення транскордонних консультацій не передбачається.

           

Управління економіки Енергодарської міської ради