Назад
Електронні петиції

Інформація щодо отримання "пакунку малюка"

Дата публікації: 14.05.2020

Шановні енергодарці!

    Згідно Постанови КМУ від 20.06.2018 № 512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” кожній родині при виписці з пологового будинку надається “пакунок малюка”. Така допомога є серйозною підмогою в першу чергу тим родинам, які через складне матеріальне становище позбавлені можливості придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.
    З 1 січня 2020 року бебі-бокси передано 170 сім’ям енергодарців. Але, на жаль, на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, передбачених карантином, поставка “пакунів малюка” тимчасово призупинена.
      Відповідно до рішення Уряду, з 2020 року закупівля одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» здійснюється централізованою закупівельною організацію за рахунок коштів державного бюджету через систему електронних закупівель. За найсприятливіших умов перші бебі-бокси, придбані за новою процедурою, дійдуть до отримувачів наприкінці червня місяця поточного року.
    За останній час склад бебі-боксів суттєво змінився, покращилась якість предметів, збільшилась їх кількість з 30 до 70 позицій, збільшено розміри одягу, що дасть можливість використовувати їх довший термін.
    Просимо з розумінням поставитися до ситуації та приносимо вибачення за незручності, які виникають у зв'язку зі змінами.

Управління праці та соціального захисту населення 
Енергодарської міської ради