Назад
Електронні петиції

Національний конкурс «Благодійна Україна»

Дата публікації: 09.02.2021

    Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний всеукраїнський конкурс із відзначення найкращих благодійників та волонтерів, та найбільш ефективних благодійних ініціатив в Україні. Вперше конкурс було проведено у 2007 році як «Благодійник року», а з 2012 році під егідою Асоціації благодійників України отримав назву – Національний конкурс «Благодійна Україна». У листопаді минулого року було оголошено 14-й за рахунком Національний конкурс «Благодійна Україна-2020».

    Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

    Завдання Конкурсу:

- популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

- відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

- інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

- популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

    Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16 основних, 3 індивідуальних та 4 спеціальних номінаціях.

    Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2020» 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

    Додаткову інформацію про конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному вебсайті Національного конкурсу «Благодійна України» (www.blagoukraine.org, https://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382H0tD, https://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina).