Назад
Електронні петиції

Енергодарців закликають утриматися від купання на міському пляжі "Сонячний"

Дата публікації: 13.08.2021

За інформацією ВП "Енергодарський міськміжрайонний відділ ДУ "Запорізький ОЦКПХ МОЗ" повідомляє, що в ході здійснення моніторингових досліджень якості води водоймищ за місцями масового відпочинку на водних об'єктах рекреаційного та оздоровчого використання,  9 серпня 2021 року були відібрані проби води на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники з відкритої водойми, річки Дніпро (Каховське водосховище) у м. Енергодарі на пляжі "Сонячний".

  При дослідженні виявлено  відхилення від нормативів за мікробіологічними показниками. Індекс лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП), КУО в 1 дм3 складає більше 110000 (норма - не більше 5000 в 1 дм3).

   Зазначена ситуація є неблагонадійною у санітарно-епідемічному відношенні та може негативно вплинути на здоров’я людей та сприяє виникненню інфекційних захворювань серед населення.

   З метою запобігання виникненню інфекційних захворювань серед жителів міста енергодарців закликають тимчасово утриматися від купання на міському пляжі «Сонячний» до покращення санітарно-гігієнічних показників води.