Назад
Електронні петиції

До відома громадян

Дата публікації: 05.11.2020

   Енергодарська міська рада повідомляє, що на виконання вимог п.4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному вебсайті Енергодарської міської ради (www.en.gov.ua у рубриці Життя міста/ Екологія/Стратегічна екологічна оцінка/Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста Енергодара на 2021 рік) 05.11.2020 розміщено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Енергодара на 2021 рік (далі – проєкт Програми) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт про СЕО).

  1. Проєкт Програми є документом державного планування місцевого рівня, основною метою якої є забезпечення стабільного зростання якості життя мешканців міста на основі збалансованого та узгодженого розвитку економіки та соціуму, що базується на інноваціях, ощадливому ставленні до природного середовища, з урахуванням стратегічних інтересів регіону і держави. 

  2. Програма затверджується рішенням Енергодарської міської ради. 

  3. Громадське обговорення проєкту Програми та Звіту про СЕО проводиться шляхом надання письмових зауважень і пропозицій, які подаються до управління економіки ЕМР  (71502,м. Енергодар, вул.Курчатова, 11, або на електронну адресу uprek@en.gov.ua) у період з  05.11.2020. по 05.12.2020. 

  Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

  4. Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

 

Управління економіки

Енергодарської міської ради