Назад
Електронні петиції

До уваги керівників ОСББ, ЖБК та керуючих компаній!

Дата публікації: 02.10.2020
    Відповідно до Наказу міського голови – начальника цивільного захисту м. Енергодара від 29.09.2020 №4 «Про забезпечення населення міста препаратом калію йодиду та пам’ятками» керівникам ОСББ, ЖБК «Вілюй-2», ТОВ «ЕМОС», ТОВ «Місто для людей Енергодар» необхідно отримати від управління з питань НС та ЦЗН міської ради препарат калій йодид та пам’ятки та видати їх жителям міста.  
Порядок видачі препарату калій йодид
1. Керівникам ОСББ, ЖБК «Вілюй-2», ТОВ «ЕМОС», ТОВ «МДЛ Енергодар» своїми наказами визначити відповідальних осіб за отримання препарату калію йодиду та пам’яток від управління з питань НС та ЦЗН міської ради.
2. Визначити дійсну потребу у калії йодиді та пам’ятках для забезпечення жителів підпорядкованих будинків згідно з фактичною реєстрацією із розрахунку:
    - калію йодиду – 1 пігулка на одну особу;
    - пам’ятка – 1 штука на квартиру.
3. До 30 жовтня 2020 року подати до управління з питань НС та ЦЗН міської ради заявку про наявну потребу в паперовому та електронному виглядах (chs@en.gov.ua).
4. До 27 листопада 2020 року відповідальним особам організувати отримання препарату та пам’яток від управління з питань НС та ЦЗН згідно з письмовими заявками та довіреностями.
5. Організувати видачу препарату калію йодиду та пам’яток населенню згідно з реєстрацією під підпис. Узагальнену письмову інформацію про результати проведеної роботи та один екземпляр списків жителів, які отримали калій йодид та пам’ятки, до 28 січня 2021 року надати до управління з питань НС та ЦЗН міської ради.