Назад
Електронні петиції

До уваги голів та представників ОСББ!

Дата публікації: 14.07.2021
   З 01 січня 2019 року в Україні було впроваджено норму з обов’язкової професійної атестації управителів багатоквартирних будинків. Згідно ч. 5 ст. 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», кожен управитель - юридична особа зобов’язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)", а управитель–ФОП зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов зазначену професійну атестацію. 
З метою підвищення фахового рівня спеціалістів сфери управління багатоквартирними будинками громадська спілка «Асоціація управителів житла» виступила співзасновником ТОВ «Інститут муніципального менеджменту», який пройшов акредитацію в Національному агентстві з акредитації України. 
Асоціація запрошує фахівців сфери управління багатоквартирними будинками дистанційно пройти професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)». 
Подати заявку та отримати більш детальну інформацію про терміни проведення професійної атестації, вартість тощо можна за телефоном: (093)392-16-22 або надіславши листа на ел. пошту: [email protected] 
 
Громадська спілка «Асоціація управителів житла»