Назад
Електронні петиції

Грантодавці

Дата публікації: 21.08.2018
ГРАНТОДАВЦІ

ДТЕК

Програма соціального партнерства

http://spp-dtek.com.ua Сприяння розвитку громадської активності та ініціативності серед мешканців міста через проведення відкритого конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» для громадських організацій, органів самоорганізації населення, та ініціативних груп активістів, спрямованих на вирішення локальних проблем територіальних громад
Державний фонд регіонального розвитку http://dfrr.minregion.gov.ua Кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів
Міжнародний фонд "Євразія" www.eurasia.org Надає фінансову підтримку для здійснення проектів, спрямованих на розвиток демократичних інституцій і приватного підприємництва в Україні, що зосереджуються на розвитку приватного підприємництва, реформах державного управління та розвитку місцевого самоврядування, і суспільства.
Каунтерпарт Мета Центр [email protected]

“Мета Центр” – програма підтримки малого бізнесу. Програма діє за фінансової допомоги Агентства США з міжнародного розвитку, контрактером проекту виступає Міжнародна організація “Каунтерпарт Інтернешенл”. Основні напрямки діяльності:

 • Надання малому бізнесу гарантій на отримання кредитів;
 • Створення бізнес-інкубатора та регіональної мережі підтримки малого бізнесу;
 • Надання в оренду малим підприємствам офісних приміщень і обладнання;
 • Проведення бізнес тренінгів та консультацій;
 • Підтримка жінок-підприємців;
 • Сприяння у створенні нових та збереженні існуючих робочих місць.
Міжнародний Фонд “Відродження” (МФВ) www.irf.kiev.ua Міжнародний фонд “Відродження” фінансує проекти в галузі освіти, культури, видавничій та інформаційній сферах, охорони здоров'я, соціальній сфері, сприяє досягненню прозорості й відкритості законодавства та управління державою, створенню реальних умов для забезпечення впливу громадськості на державну політику, розвитку та зміцненню незалежних засобів масової інформації, становленню громадянського суспільства, інтеграції громад національних меншин та забезпеченню міжнаціонального миру та толерантності.
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) http://ukraine.usaid.gov Надзвичайно широкий спектр гранатових програм.
Посольство Японії в Україні www.ua.emb-japan.go.jp/U/ODA/ODA_ukraine.htm Культура, освіта, інновації та інвестиції.
Європейський союз

www.europa.eu

 welcomeurope.co

 www.delukr.ec.europa.eu

Грантові програми Європейського союзу передбачають фінансування проектів у таких сферах: сільське господарство, громадянство, співпраця і розвиток, культура, медіа, економіка-фінанси, освіта, тренінг, зайнятість, енергетика, розширення, навколишнє середовище, охорона здоров’я, виробництво, інформація, інновації, правосуддя, безпека, локальний розвиток, нові технології, публічний менеджмент, дослідження, послуги, телекомунікації, планування міст, туризм, торгівля, транспорт, молодь та Вір. Працює Представництво Європейської комісії в Україні.
Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадянського почину «Єднання» www.ednannia.kiev.ua Програма «Шлях у майбутнє» (надання грантів ГО на виконання проектів широкого діапазону суспільної та екологічної проблематики – від правової допомоги громадянам і послуг окремим когортам населення до широких просвітницьких заходів і практичних екологічних ініціатив). Програма грантів для ГО «Воля громадська – сила могутня» (мета – сприяння розбудові громадянського суспільства через підтримку ОГС (організацій громадянського суспільства), які представляють і захищають інтереси громадян, впливають на формування громадської думки і на процес прийняття рішень у державі, сприяють розвиткові демократичного управління, в тому числі звітності влади перед громадою)
Організація об’єднаних націй в Україні www.un.kiev.ua В Україні працюють наступні установи ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Фонд Народонаселення ООН (ЮНФПА), Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ), Міжнародна організація з міграції (МОМ), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБООН), Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Міжнародна організація праці (МОП), та Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні (ЮНЕЙДС). В країні також діють асоційовані організації ООН, такі як Міжнародний валютний фонд (МВФ) , Світовий Банк (СБ), Управління ООН з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН) та Міжнародна Фінансова Корпорація (МФК), котра знаходиться у підпорядкуванні до Банку. Ці установи працюють в різних сферах і мають їхні власні стратегії, але їх об’єднує загальна стратегічна ціль: допомогти народу України побудувати краще майбутнє для країни.
Програма розвитку ООН (ПРООН) www.undp.org.ua/ua В Україні чотири головні сфери нашої діяльності в галузі розвитку зосереджуються на демократичному врядуванні; подоланні бідності, досягненні процвітання та українських Цілей розвитку тисячоліття; місцевому розвитку та забезпеченні безпечного середовища для людського розвитку; на енергетиці та навколишньому природному середовищі
Світовий банк

www.worldbank.org

Є одним з найважливіших джерел фінансової і технічної допомоги, що надається країнам світу, що розвиваються. Він не є банком в звичайному значенні цього слова. Організація складається з двох унікальних організацій розвитку, що належать 185 країнам-членам, - Mіжнародного банку реконструкції і розвитку (МБРР) і Міжнародної асоціації розвитку (МАР).
Український фонд підтримки підприємництва http://ufpp.kiev.ua Є виконавцем Національної Програми є прискорення розвитку малого підприємництва. Має регіональні відділення.
Благодійний Фонд "Розвиток України" www.fdu.org.ua Діяльність Фонду орієнтована на реалізацію соціально значимих великих проектів у галузі освіти, охорони здоров'я й культури. У той же час, спираючись на кращі традиції благодійної практики, Фонд підтримує й менш масштабні програми, які вписуються в основні проекти, доповнюють, підсилюють і розвивають їх. Фонд засновано у 2005 року Компанією "СКМ" спільно із футбольним клубом "Шахтар".
Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" www.ukraine3000.org.ua Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" – це неурядова благодійна організація, заснована у 2001 р. Свою діяльність фонд зосереджує на вдосконаленні системи охорони здоров’я в Україні, інституційному розвитку благодійництва і меценатства.
Фонд Віктора Пінчука www.pinchukfund.org Мета Фонду – зробити внесок у модернізацію України та підтримувати виникнення нової генерації українських лідерів, що прагнуть служити своїй країні. Підтримка мистецтва, охорони здоровя, соціальноорієнтованих проектів тощо.
Швейцарсько-український Проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO http://despro.org.ua/ DESPRO — це швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні. Місія проекту полягає в оптимізації системи управління та сприянні ефективному місцевому розвитку в Україні, що, в свою чергу, створить новий імпульс як для демократичних процесів, так і для надання послуг на рівні громади.
Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ )

http://www.inwent.org.ua

Проект "Сприяння економічному розвитку та зайнятості" допомагає Україні доповнити її заходи сприяння розвитку малих та середніх підприємств використанням інноваційних інструментів, регіональними підходами та концепціями, спрямованими на розвиток конкурентоспроможної економіки.

Проект складається з двох компонентів:

Компонент 1 „Сприяння регіональному економічному розвитку“

Компонент 2 „Політичні консультації на національному рівні з метою посилення регіональної політики економічного сприяння та регіональної структурної політики“

CIDA — Канадське агентство міжнародного розвитку

http://mled.org.ua

http://www.pleddg.org.ua

Метою програм технічної співпраці Канади із Україною є сприяння успішній інтеграції України до світової ринкової економіки, а також надання допомоги в мирному розвитку демократичної системи врядування на основі верховенства права.

Проект ПРОМІС спрямовано на підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Фонд «Східна Європа»

http://www.eef.org.ua/

http://www.eef.org.ua/index.php?page=catalog&id=11&lang=ua

Зараз ФСЄ зосередив увагу на чотирьох програмах:

 • Місцевий економічний розвиток;
 • Місцевий соціальний розвиток;
 • Розвиток громадянського суспільства та ефективне управління;
 • Екологія та енергоефективність
Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» http://www.ua.emb-japan.go.jp/jpn/taishi/info/2015report_13_uk.html

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однак особлива увага буде приділятися у таких сферах:

 • перша медична допомога
 • початкова освіта
 • надання  допмоги прошарку населення, що терпить нужду
 • суспільний
 • навколишнє середовище
Український фонд соціальних інвестицій

http://usif.org.ua/

Український фонд соціальних

інвестицій мобілізує ресурси

та спрямовує їх на покращення

соціально-комунальної інфраструктури та соціальних послуг.

Через партнерство між органами

центральної та місцевої влади,

громадами та приватними

і громадськими організаціями,

УФСІ вирішує нагальні потреби

місцевих громад у ефективний

та прозорий спосіб.

Благодійна організація «Фонд братів Кличків»

http://www.klitschkofoundation.org

Всеукраїнська благодійна організація, яка фокусується на реалізації проектів у сфері спорту та освіти

Міжнародна організація міграції (МОМ) http://iom.org.ua/ua

МОМ є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.

Діяльність МОМ спрямована на забезпечення врегульованого та гуманного управління міграцією, міжнародного партнерства у вирішенні міграційних питань,  допомогу в пошуку практичних рішень міграційних проблем, а також на надання гуманітарної підтримки мігрантам, які її потребують, включно з біженцями та внутрішньо переміщеними особами.