Назад
Електронні петиції

Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» розпочинає надавати комплексну послугу «єМалятко» також у пологовому відділенні.

Дата публікації: 18.02.2021

З  19 лютого 2021 року, крім Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» міської ради, комплексну послугу «єМалятко» можна отримати у пологовому відділенні комунального некомерційного підприємства «Спеціалізована медико-санітарна частина» за адресою: пр. Будівельників, буд.33.

Комплексна послуга включає в себе:

- державну реєстрацію народження дитини (свідоцтво про народження дитини);

-реєстрацію дитини в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ідентифікаційний код дитини);

-присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) (для оформлення закордонного паспорта на дитину та ID паспорта при досягненні 14-річного віку);

-призначення державної допомоги при народженні дитини;

-призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

          Заяву для отримання комплексної послуги «єМалятко» можуть подати:

1. Особисто батьки дитини, або один з них у яких народилася дитина (при різних прізвищах – батьки звертаються разом; при однакових прізвищах - один з батьків).

2. У разі не перебування батьків у шлюбі або батьки мають різні прізвища -  письмову згоду одного з батьків.

3. Якщо звертається один із батьків і вони не перебувають у шлюбі або батьки мають різні прізвища- згода одного з батьків має бути нотаріально засвідчена.

Для отримання послуги необхідно мати:

 - паспорти батьків/матері дитини (для одинокої матері);

- медичне свідоцтво про народження (форма №103/о) або номер електронного медичного висновку про народження;
- ідентифікаційний номер батьків/матері дитини (для одинокої матері);
- відомості про присвоєння унікального номера запису батькам або одному з них (зазначається на ID карті та закордонному паспорті громадянина України);
- свідоцтво про шлюб (крім одинокої матері);
- номер банківського рахунку у форматі IBAN (для нарахування допомоги при народженні/ допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях ).

Крім того, батьки/мати (для одинокої матері) зможуть подати документи на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини. Додатково, до вищевказаних документів необхідно подати документ про сплату адміністративного збору у розмірі 13,60 грн. Оплату можна здійснити через інтернет банкінг, банківські установи міста та в  Центрі надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» міської ради, за наявності банківської картки, через POS-термінал АТ «Ощадбанк».

Контактна інформація: Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради, м. Енергодар, проспект Будівельників, 22.,тел.(06139) 6 22 25, 0676419750.

 

Ми прагнемо забезпечити створення сприятливих умов для належної реалізації батьками прав дитини.