Назад
Електронні петиції

Зверніть увагу! Відключення газу в Енергодарі відбудеться 12 липня!

Дата публікації: 11.07.2021

З 12 липня 2021 року Кам’янсько-Дніпровським відділенням АТ «Запоріжгаз»  розпочнуться роботи з реконструкції обладнання. У зв’язку з цим ряд будинків 1-2 мікрорайонів, два будинки мікрорайону №3 (вул. Українська, 39, вул. Молодіжна, 43) та кварталу гуртожитків залишаться без газопостачання.

Керівництво АТ «Запоріжгаз» повідомило, що через завантаженість ремонтної бригади на інших об’єктах області перенесення терміну виконання ремонтних робіт на вересень-жовтень та вихід з затвердженого графіку неможливе. Але Кам’янсько-Дніпровське відділення АТ «Запоріжгаз» планує  скорочення терміну ремонтної кампанії. Як запевняє керівництво газової служби,  вона триватиме близько тижня.

 Аби уникнути перенавантаження на електромережі в період відключення газу, наполегливо просимо вас  не вмикати всі наявні електроприлади одночасно, особливо в «пікові» вечірні часи з 16:00 до 20:00. Зі свого боку міськими службами будуть вжиті всі необхідні заходи для запобігання аварійним відключенням електропостачання до споживачів.