Електронні петиції

Завдяки підтримці ДТЕК в енергодарських дитсадках відкрито дитячий майданчик та новітній логопедичний кабінет

Дата публікації: 28.11.2019

   Енергодарські дитячі садки декілька років поспіль є постійними учасниками та переможцями конкурсу грантів від компанії ДТЕК «Громада своїми руками». 
  Цього року, у рамках проєкту «Про природу дбаємо – дужими зростаємо» у ДНЗ №3 створено оздоровчо-екологічний майданчик на свіжому повітрі. На майданчику облаштовано «смугу перешкод», «доріжку здоров’я», встановлено ворота для міні-футболу, стійки для волейболу і баскетболу, висаджено зелені насадження. Навесні тут з’явиться і трав’яний газон. 
  У ДНЗ №10, який має статус компенсуючого типу, створено сучасний простір для навчання дітей «LOGOS-SMART-KIDS». У закладі відкрито новий логопедичний кабінет із впровадженням інтерактивних технологій. Кабінет облаштовано з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей. Проєкт допоможе вихованцям з особливими освітніми потребами навчитися правильно вимовляти звуки та слова, а також позбавитися мовних порушень. 
  Авторів проєктів привітали заступник міського голови Андрій Терентьєв, депутат Запорізької обласної ради Тетяна Стулень, директор ДТЕК Запорізька ТЕС Сергій Шовгеля.