Назад
Електронні петиції

Завдяки Громадському бюджету в Енергодарі більшає сучасних спортивних майданчиків

Дата публікації: 30.10.2019

    Напередодні міський голова Павло Музика здійснив виїзний огляд проєктів, які перемогли минулого року та реалізуються за кошти Громадського бюджету. 
   Завершено реалізацію проєкту з реконструкції футбольного поля у подвір’ї будинків на вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 44, 46 і вул. Козацькій, 14. Комунальниками проведено роботи з вирівнювання ґрунту, встановлено металеві сітки на ворота, облаштовано огорожу. Цей проєкт переміг в категорії малих (до 200 тисяч гривень). На жаль, цих коштів не вистачило аби повністю відновити стадіон. Для завершення робіт мешканці подвір’я підготували новий великий проєкт для участі у Громадському бюджеті цього року, який став переможцем. Вже наступного року на футбольному полі з’явиться нове покриття зі штучного газону та освітлення.
   Цього ж дня міський голова побував у подвір’ї будинків по вул. Набережній, 22 та. Курчатова, 2, де у рамках великого проєкту Громадського бюджету ведуться роботи з облаштування сучасного стадіону. Тут планується створити зони для гри в міні-футбол, баскетбол та волейбол. На території вже покладено бетонний фундамент, надалі тут буде облаштовано безпечне гумове покриття, встановлено футбольні ворота, волейбольну сітку, баскетбольні щити, огорожу та освітлення.