Назад
Електронні петиції

Затверджено перелік кращих спортсменів Енергодара, які отримуватимуть премію міського голови у 2019 році

Дата публікації: 12.12.2018
          12 грудня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії щодо відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів міста Енергодара. 
         За ініціативи міського голови з 2018 року розмір такої премії для кожного спортсмена збільшено до 3000 грн. Претендувати на персональну виплату можуть спортсмени-переможці та призери Олімпійських, Параолімпійських ігор, спортсменам-чемпіонам Світу, Європи та України, спортсмени Олімпійського резерву України та члени збірних команд країни з видів спорту.  
         У ході засідання членами комісії розглянуто клопотання спортивних установ та організацій міста щодо визначення кандидатур на призначення грошових персональних виплат на 2019 рік за результатами спортивних досягнень у поточному році. Свої пропозиції надали Спортивно-оздоровчий комплекс ВП «Запорізька АЕС», Енергодарська ДЮСШ з боксу ім.В.Р.Манзулі, Центр туризму, краєзнавства та спорту управління освіти міської ради.
       За рішенням комісії грошову персональну премію у 2019 році отримуватимуть:
1. Кряж Дмитро (1999 р.н.) - майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, трикратний срібний призер чемпіонату Світу серед студентів, семикратний чемпіон та бронзовий призер чемпіонату Європи, з веслування на човнах «Дракон», чотирикратний чемпіон України, член збірної команди України.
2. Давидов Денис (1996 р.н.) - майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, трикратний срібний призер чемпіонату Світу серед студентів, семикратний чемпіон та бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон», чотирикратний чемпіон України, призер (9 місце) чемпіонату Європи з марафону серед молоді до 23 років, член збірної команди України.
3. Бабак Людмила (1997 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, двократна чемпіонка кубку Світу, чемпіонка Європи, чемпіонка Світу з марафону, бронзова призерка чемпіонату Європи (спрінт), двократна бронзова призерка чемпіонату Світу серед студентів, чотирикратна чемпіонка України, член збірної команди України.
4. Кумейко Аліна (1997 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з парапауерліфтингу, чемпіонка кубку та чемпіонату України з парапауерліфтингу, член збірної команди України.
5. Топоркова Раїса (1986 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з парапауерліфтингу, чемпіонка кубку Світу (ОАЕ), срібна призерка чемпіонату Європи, член збірної команди України.
6. Чехмістренко Олександр (2002 р.н.) - кандидат у майстри спорту України з веслування на байдарках та каное, чемпіон Запорізької області, двократний срібний призер чемпіонату України серед юніорів, двократний переможець та срібний призер чемпіонату України серед юнаків, член збірної команди України.
7. Медвецька Дар’я (2003 р.н.) - майстер спорту України з сумо, двократна бронзова призерка Чемпіонатів України з вільної боротьби та боротьби сумо, член збірної команди України.
8. Пригода Артур (1997 р.н.) - майстер спорту України з боксу, десятикратний чемпіон України, чотирикратний призер чемпіонатів Європи, чемпіон України серед дорослих до 22 років, член збірної команди України.
9. Бизова Вероніка (2002 р.н.) - срібна призерка чемпіонату України з естафетного бігу, член збірної команди Запорізької області, має перший спортивний розряд з легкої атлетики.
10. Фурманов Олексій (1998 р.н.) - кандидат у майстри спорту України з тайського боксу «Муей-Тай» WMF, майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу WPKA-ISKA, срібний призер чемпіонату Світу з таїландського боксу «Муей-Тай» ISKA, чемпіон України з тайського боксу, чемпіон України з кікбоксингу і К-1, переможець відкритого міжнародного турніру з кікбоксингу К-1 «Кубок Галичини», член збірної команди України.