Електронні петиції

Суд закрив справу за позовом Сергія Хорольця проти Енергодарськоі міської ради

Дата публікації: 03.04.2019

   Для формування матеріально-технічної бази, забезпечення функціонування та безперебійної роботи новостворених комунальних підприємств Енергодарської міської ради, зокрема, з метою ефективного використання комунального майна територіальної громади Енергодара, 27 листопада 2018 року Енергодарською міською радою прийняті рішення за №№1-11. 
   Відповідно до змісту вказаних рішень, майно, яке знаходилось на балансі КП «Підприємство комунальної власності» було передано у господарське відання КП «Чисте місто», КП «Тепловодоканал», КП «Міськзеленбуд», КП «Комунальні системи», КП «Єдині інформаційні системи».  На директорів комунальних підприємств покладено обов’язки вчинити дії з укладення договорів позички переданого комунального майна.
  Не погодившись із зазначеними рішеннями, депутат міської ради Сергій Хоролець звернувся до суду із позовною заявою до Енергодарської міської ради, у якій просив, зокрема, визнати протиправними та скасувати рішення міської ради від 27.11.2018 за №№1–11. Запорізьким окружним адміністративним судом за позовною заявою порушена справа №280/5442/18. 
   29 березня 2019 року, у зв’язку із порушенням правил підсудності, ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду провадження у справі в частині позовних вимог Сергія Хорольця про визнання протиправними та скасування рішень Енергодарської міської ради від 27.11.2018 за № № 1–11 закрито. Зазначені рішення Енергодарської міської ради на теперішній час є чинними.
   Як повідомив заступник начальника юридичного управління Енергодарської міської ради Сергій Русаков, вирішення справ пов’язаних з передачею комунального майна з одного комунального підприємства на інше не входить до компетенції адміністративних судів, тому винесена Запорізьким окружним адміністративним судом ухвала про закриття провадження є законною та обґрунтованою.