Електронні петиції

Запорізький окружний адміністративний суд не задовольнив позов ДП “НАЕК “Енергоатом” до Енергодарської міської ради

Дата публікації: 28.03.2019

   З метою задоволення потреб фізичних та юридичних осіб у комунальних послугах з постачання теплової енергії, гарячої води, надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення рішенням Енергодарської міської ради №21 від 24.07.2018 створено комунальне підприємство «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради. 
   Не погодившись із зазначеним рішенням, ДП “НАЕК “Енергоатом” в особі ВП “Запорізька АЕС” звернулося до суду із позовною заявою до Енергодарської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення Енергодарської міської ради від 24.07.2018 № 21 «Про створення комунального підприємства «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради». 
   27 березня 2019 року, у зв’язку із порушенням правил підсудності, ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду провадження у справі закрито. Рішення Енергодарської міської ради від 24.07.2018 № 21 «Про створення комунального підприємства «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради» на теперішній час є чинним.
   Як повідомив заступник начальника юридичного управління Енергодарської міської ради Сергій Русаков, вирішення справ пов’язаних з утворенням суб’єктів господарювання, в тому числі комунальних підприємств, повинні розглядатись у господарських судах, тому винесена Запорізьким окружним адміністративним судом ухвала про закриття провадження є законною та обґрунтованою.