Назад
Електронні петиції

Запорізька АЕС передала 21 кисневий концентратор для підтримки кисневозалежних пацієнтів СМСЧ

Дата публікації: 03.11.2021

  3 листопада т.в.о. генерального директора ЗАЕС Дмитро Вербицький та  голова профспілкового комітету ЗАЕС Іван Здравчев передали в КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» 21 кисневий концентратор, придбаний атомною електростанцію для допомоги кисневозалежним хворим. 
  Міський голова Дмитро Орлов, в.о. директора КНП «СМСЧ» Віктор Шелаєв та завідуюча інфекційним відділенням  Наталя Степаненко подякували керівництву атомної електростанції за цю вкрай потрібну зараз допомогу, надану в рамках укладеного Меморандуму між Запорізькою АЕС та Енергодарською міською радою.
  Як  зазначили Дмитро Вербицький та Іван Здравчев, адміністрація та профспілка ЗАЕС одразу відгукнулися на заклик долучитися до соціального благодійного проєкту, адже багатотисячний колектив атомної електростанції – це передусім мешканці Енергодара. Вони, як і члени їх родин, на жаль, теж хворіють і долають наслідки COVID-19.  І якщо за допомогою медичних концентраторів рятуються людські життя, то наша лікарня повинна бути забезпечена ними  в максимально можливій кількості. 
  Крім того Запорізька АЕС й надалі постачатиме медичний кисень КНП «СМСЧ» Енергодара та лікарням інших міст України.