Назад
Електронні петиції

Запоріжжя з робочим візитом відвідав міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов

Дата публікації: 08.04.2021

  7 квітня Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провели нараду за участю народних депутатів, представників обласної ради, міських голів Енергодара, Бердянська, Запоріжжя та Мелітополя. Обговорювали  питання, які наразі є найактуальнішими для нашого регіону. Серед них зокрема – темпи поширення COVID-19 в області та готовність лікарень тримати ситуацію під контролем і надавати допомогу всім, хто її потребує.
  Як доповів директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, у Запорізькому регіоні продовжує спостерігатися тенденція до зростання захворюваності. Як вже відомо, з 9 квітня Запорізька область переходить в «червону зону». 
  Це обумовлено багатьма факторами. Кількість випадків за добу протягом останніх 2 тижнів збільшилася більш ніж у 2,5 рази. Щоденно методом ПЛР досліджується біоматеріал від 1500 до 2500 осіб. Також зростають показники госпіталізації пацієнтів. Станом на 7 квітня в області розгорнуто 2625 ковідних ліжок. На цей час функціонує 2359 точок для забезпечення ліжок киснем, із яких 1541 – централізовані точки подачі кисню та 818 – кисневі концентратори. 
  Наразі щодоби робиться до 700 щеплень. Залишками препарату вакцинують громадських діячів та осіб з вразливих верств населення. Всього в області від початку кампанії першу дозу вакцини отримали 11 507 людей.
  Також в ході наради  обговорили результати роботи Запорізького регіону щодо протидії нелегальному обігу пального та ліквідації нелегальних місць роздрібної торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях.
  Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов доповів, що наразі створено штаб протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях області. До його складу увійшли представники Запорізької обласної прокуратури, УСБУ та ГУНП в Запорізькій області, ПАТ «Запоріжжяобленерго», територіальних підрозділів ДФС, ДПС Держпродспоживслужби, Держархбудінспекції, Держпраці, Держекоінспекції, ДСНС та Нафтогазової Асоціації України.


Підготовлено за даними  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА