Назад
Електронні петиції

Захист прав дітей – одне з пріоритетних завдань міської влади

Дата публікації: 08.04.2021

  7 квітня у виконавчому комітеті відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 
  На розгляд членів комісії  було представлено 10 питань, частина з яких стосуються житлових та майнових прав дітей. 
Членами комісії було розглянуто питання про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування. Батьки дитини ухиляються від належного виконання батьківських обов’язків, у зв’язку з чим відповідним рішенням суду їх позбавлено батьківських прав. Це питання, а також питання щодо влаштування дитини під опіку будуть винесені на розгляд виконавчого комітету.
  У ході засідання розглянуто проєкти висновків органу опіки та піклування для подання їх до суду. Це, зокрема, визначення способу участі у спілкуванні та вихованні дитини, місця проживання дітей, доцільність позбавлення батьківських прав. 
  Члени комісії заслухали інформацію про стан утримання, виховання та навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тих, які перебувають під опікою (піклуванням), влаштовані до ДБСТ, прийомних сімей, а також про соціальний супровід та додержання вимог законодавства стосовно соціального захисту дітей даної категорії у 2020 році. У ході обговорення надійшла пропозиція щодо організації спільного оздоровлення дітей з батьками у прийомних родинах та ДБСТ. Наступного тижня заплановано проведення робочої наради за участю структур, які опікуються питаннями оздоровлення дітей. Під час наради буде розглянуто механізми та можливості реалізації та фінансування цієї пропозиції за бюджетні кошти.