Назад
Електронні петиції

За три тижні до Енергодарського відділу поліції надійшло понад 600 заяв про правопорушення

Дата публікації: 05.11.2021
  З 11 по 31 жовтня 2021 року на спецлінію «102» відділу поліції №1 Василівського РУП  надійшло 651 заяв і повідомлень про правопорушення, з  яких 93 відносяться до категорії кримінальних правопорушень. 
  З числа зареєстрованих 5 стосуються крадіжки особистого майна, по якій особа, що її скоїла встановлена, 10 - злочини  у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та їх аналогів (особа встановлена). За всіма злочинами проводиться досудове розслідування.
  Працівниками відділу поліції виявлено 372 адміністративних правопорушень, на винних осіб складено адміністративні протоколи. З них 116 - порушення правил карантину, 52 - порушення правил дорожнього руху, 11 - керування транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, 41 - розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях, 152  - інші адміністративні правопорушення.
  З метою негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому працівниками поліції винесено 4 заборонних приписи. 
Крім того, працівниками поліції проводиться превентивна робота щодо збереження громадського порядку і запобігання поширенню короновірусної інфекції на території міста.
Правоохоронці вкотре акцентують увагу енергодарців на важливості  перевіряти будь-які повідомлення від незнайомих людей аби не стати жертвою шахраїв. Головним правилом для запобігання цьому є підозрілість до телефонних дзвінків з незнайомих номерів, низької ціни на товар, інформації про раптовий виграш. Переконайте свої рідних не діяти під тиском емоцій та ні в якому разі не віддавати незнайомцям свої заощадження!
Якщо вам надійшов дзвінок з інформацією на кшталт: «Ваш родич у біді», негайно телефонуйте родичу або тим особам, які можуть бути поруч з ним. За телефоном «102» також можна перевірити дані про «проблеми з законом» чи ДТП за участю ваших рідних. Пам’ятайте, що впускати до своїх осель незнайомців дуже небезпечно. Бережіть себе та своє майно!