Назад
Електронні петиції

ЗА ПІДСУМКАМИ ПЕРШОГО ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ ЕНЕРГОДАР СТАВ ЛІДЕРОМ РОЗВИТКУ СЕРЕД МІСТ ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ

Дата публікації: 09.10.2018
     За підсумками рейтингу результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області у січні-червні 2018 року січні-червні 2018 року Енергодар став лідером за сукупністю показників серед міст обласного значення.
    Традиційно Енергодар став першим за напрямом “промисловість та розрахунки за енергоносії”. Серед жителів області тільки енергодарці на 100% розрахувалися за спожиту електроенергію. Обсяг реалізації продукції промисловості у розрахунку на одну особу в Енергодарі склав 270,6 тис. грн, випередивши запорізькі показники.
   За напрямком «споживчий ринок» Енергодар також посів першу позицію. Приріст роздрібного товарообороту у розрахунку на одиницю населення зафіксовано майже по всіх територіях області, найбільше – у  Запоріжжі (1061,2 грн.) та в Енергодарі (994,0 грн.).
     Лідирує Енергодар і за таким напрямком, як «державні фінанси». Обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів у розрахунку на одиницю населення у місті склав 5493,6 грн. Темп зростання доходів становить 109,4%. Рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів до затверджених органами місцевого самоврядування річних показників, склав 55,7 %.
    Енергодар увійшов до трійки лідерів за напрямком «населення і ринок праці». Середньомісячна заробітна плата по області за перше півріччя склала 8231 грн. В Енергодарі її розмір перевищує середньообласне значення на 64,6% (середня зарплата - 13500 грн.). Для порівняння у Запоріжжі - 8774 грн. Крім того, в
Енергодарі відсутня заборгованість з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах.
      У напрямку «захист прав дитини» та «державні фінанси» Енергодар також зайняв лідируючі позиції.