Назад
Електронні петиції

За минулу добу в Енергодарі підтвердився ще один випадок COVID-19

Дата публікації: 22.04.2020

   Кількість енергодарців з підтвердженим діагнозом на COVID-19 продовжує зростати. Про це свідчить статистика, озвучена керівниками медичних закладів міста під час чергової наради з міським головою Павлом Музикою.
   Вчора із Запорізького лабораторного центру надійшли результати аналізів шести пацієнтів, один з них – позитивний. Таким чином, станом на 22 квітня в Енергодарі – 11 випадків зараження коронавірусом. З них двоє дітей одужали, шестеро госпіталізовані до Дніпрорудненської міської лікарні, троє - на амбулаторному лікуванні в Енергодарі. 
   За останню добу пацієнтам медичних закладів проведено 15 швидких тести, всі показали негативний результат. Очікуються результати аналізів ще 19 пацієнтів, які направлені на ПЛР-обстеження до обласного лабораторного центру. 
   Міський голова підкреслив, що одним з головних завдань влади на сьогодні залишається питання забезпечення медиків засобами індивідуального захисту у повному обсязі, адже саме вони знаходяться на «передовій» у боротьбі з поширенням коронавірусної хвороби