Назад
Електронні петиції

З наступного тижня школи та позашкільні заклади повертаються до навчання в очній формі

Дата публікації: 19.11.2021
  З 22 листопада відновлюється освітній процес в очній формі у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста. Відповідне розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації підписано сьогодні, 19 листопада. 
Зокрема, до очного навчання повертаються учні гімназій №№3, 4, 5, 7, вихованці Центру туризму, краєзнавства та спорту, Центру дитячої та юнацької творчості, Клубу юних моряків «Екватор» з флотилією», Малої академії наук учнівської молоді. Всі працівники зазначених закладів на сьогоднішній день мають сертифікати про отримання повного курсу вакцинації від COVID-19. 
Нагадаємо, цього тижня до очної форми навчання повернулися чотири заклади загальної середньої освіти: багатопрофільний ліцей, гімназії №1 та №2 та ЕНВК «ЗНЗ-МНВК».  
Крім того, з 22 листопада дозволено роботу гуртків та секцій, які орендують приміщення в закладах освіти. Обов’язковими умовами для цього є наявність в орендаторів та працівників сертифікатів про повний курс вакцинації від COVID-19, а також дотримання встановлених протиепідемічних вимог.
Також з понеділка до занять в очній формі повертаються вихованці дитячої художньої школі Енергодарської міської ради та творчі колективи  МПК «Сучасник», керівники яких мають сертифікати.