Електронні петиції

З листопада енергодарці сплачуватимуть повну вартість за спожиті воду та тепло

Дата публікації: 29.11.2019

   29 листопада продовжила свою роботу чергова 36 сесія Енергодарської міської ради. На розгляд депутатів було винесено питання щодо відшкодування КП «Тепловодоканал» різниці у вартості тарифу на водопостачання, водовідведення та опалення.  
   Нагадаємо, що до кінця жовтня відсоток оплати за спожиті комунальні послуги для населення становив 50% від розміру тарифу, встановленого рішеннями виконавчого комітету у квітні поточного року. Іншу частину комунальному підприємству відшкодовано з міського бюджету. 
   У зв’язку з відсутністю фінансової спроможності міста до кінця року компенсувати КП «ТВК» різницю у вартості послуг, було запропоновано внести зміни до рішення міської ради. Зокрема, було розглянуто дві пропозиції: встановити на листопад-грудень поточного року відшкодування тарифу з бюджету за опалення у розмірі 25% та скасувати компенсацію за водопостачання та водовідведення. Інша пропозиція передбачала скасування компенсації з бюджету і за тепло, і за воду вже з листопада. 
   За результатами голосування перша пропозиція не набрала необхідної кількості голосів.  Це означає, що вже з листопада енергодарці сплачуватимуть за гаряче та холодне водопостачання, водовідведення та опалення у повному обсязі.
  Малозабезпечені та пільгові категорії населення можуть скористатися своїм правом на отримання державної субсидії. 
  За отриманням інформації щодо призначення житлової субсидії енергодарці можуть звернутися до управління праці та соціального захисту населення міської ради: вул. Козацька, 17, тел. 4-47-65.