Назад
Електронні петиції

З 3 листопада в Енергодарі тимчасово будуть змінені маршрути руху транспорту

Дата публікації: 30.10.2018

         30 жовтня 2018 року міський голова Павло Музика провів робочу нараду з питання щодо ходу проведення капітального ремонта доріг в Енергодарі. Менеджер турецької компанії «ОНУР» Емрах Багйапан доповів міському голові про стан виконання робіт.  
          На сьогодні завершено роботи із заміни дорожнього полотна на вулиці Молодіжній, по одній з полос дорожнього руху на проспекті Енергетиків. Триває реконструкція проспекту Будівельників. 
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт з суботи, 3 листопада, буде змінено маршрути руху міського та службового автотранспорту.
         Тимчасово буде перекрито такі ділянки доріг: 
вулиця Курчатова -  від перехрестя з вул.Воїнів-Інтернаціоналістів до вул.Набережної;
проспект Будівельників - від перехрестя вул.Курчатова до повороту на вул.Лісову;
проспект Будівельників – від площі перед МПК «Сучасник» до перехрестя з вул.Молодіжною.  
         З суботи буде відкрито частину проспекту Будівельників, де зараз завершуються ремонтні роботи, - від повороту на вулицю Лісову до виїзда з вулиці Центральної. 
       Також буде відкрито рух транспорту по вулиці Українській до проспекту Будівельників, проїзд з проспекту Будівельників до вулиці Лісової через територію ДЗ «СМСЧ №1». Вже відкрито рух по проспекту Енергетиків в обидві сторони. 
     Питання щодо необхідності перекриття доріг і зміни руху транспорту узгоджено з керівництвом ВП «Запорізька АЕС, ДТЕК Запорізька ТЕС, приватними перевізниками та міським відділенням поліції. Найближчим часом буде затверджено оновлені маршрути руху службового і міського транспорту, а також встановлено відповідні дорожні знаки.