Назад
Електронні петиції

З 25 травня в Енергодарі відкриються дитсадки – з обов’язковим дотриманням вимог МОЗ

Дата публікації: 22.05.2020

   Відповідно до рішення Уряду щодо послаблення карантину на території України, з 25 травня дозволено роботу закладів дошкільної освіти. Обов’язковою умовою відкриття дитсадків для прийому дітей є неухильне дотримання рекомендацій МОЗ, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України. Серед таких вимог – проведення температурного скринінгу, регулярна дезінфекція, заборона використання багаторазових рушників, м’яких іграшок, проведення масових заходів тощо. 
  Як повідомила начальник управління освіти міської ради Світлана Букреєва, з 21 травня у ДНЗ міста проводиться комісійне обстеження стану готовності закладів до роботи. З 25 травня запрацюють тільки ті дитсадки, які повністю відповідатимуть всім протиепідеміологічним вимогам.
  У зв’язку з відкриттям садків енергодарці масово рушили до лабораторного центру для проходження обстеження та отримання довідок про стан здоров’я дитини. Тільки за перший день, 21 травня, спеціалісти прийняли 170 осіб. Для того, щоб всі бажаючі мали змогу потрапити на прийом та здати аналізи, фахівці лабораторного центру відкоригували графік роботи. До 1 червня лабораторія працюватиме з понеділка по п’ятницю з 07.30 до 15.30 (обідня перерва 12.00-13.00). 
  Потрапити на прийом зможуть всі бажаючі, тому працівники центру закликають енергодарців не створювати черг під будівлею центру та дотримуватися всіх карантинних вимог.